АвторизаціяРеклама

» » На Бориспільщині найбільше порушень виборчого законодавства – публічне повідомлення, хто-як проголосував (+світлини)

На Бориспільщині найбільше порушень виборчого законодавства – публічне повідомлення, хто-як проголосував (+світлини)

Суспільство

На Бориспільщині найбільше порушень виборчого законодавства – публічне повідомлення, хто-як проголосував (+світлини) Як інформує Бориспільський відділ поліції, впродовж 25 жовтня 2020 року ними було задокументовано дев’ять порушень виборчого права. Зокрема, це стосується публічного розголошення виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування (ст. 212-22 КУпАП). Даною статтею передбачено покарання у вигляді штрафу від 1700 до 5100 гривень.

ПЕРШИЙ випадок був зафіксований близько 12 години дня. Про порушення повідомив спостерігач на одній із виборчих дільниць у місті Бориспіль. Як з’ясувала слідчо-оперативна група Бориспільського відділу поліції, 36-річний місцевий житель у кабінці для голосування сфотографував бюлетень, а потім розголошував результати свого волевиявлення телефоном.

ДРУГИЙ і ТРЕТІЙ випадки зафіксували близько другої години дня в місті Бориспіль. Тут теж виборці публічно демонстрували фото своїх бюлетенів, які сфотографували під час голосування на виборчих дільницях.

ЧЕТВЕРТИЙ і П’ЯТИЙ випадки поліцейські зафіксували в м. Бориспіль о 15:00. Тут громадяни знову публічно демонстрували фото своїх бюлетенів, які сфотографували під час голосування на своїх виборчих дільницях.

ШОСТИЙ випадок адміністративного правопорушення правоохоронці задокументували близько четвертої години дня в місті Бориспіль. Було встановлено, що місцевий 34-річний чоловік, вийшов з виборчої дільниці зі своїм бюлетенем, після чого повернувся та намагався проголосувати. Звісно, порушника зупинили та затримали до прибуття слідчо-оперативної групи Бориспільського відділу поліції, яка склала протокол про адміністративне порушення за ст. 212-23 КУпАП.

СЬОМИЙ випадок стався теж у Борисполі. Небайдужі люди побачили, як виборець фотографує в кабінці для голосування бюлетень і повідомили про це правоохоронців. З’ясувалося, що правопорушник – 35-річний місцевий житель. Він сфотографував бюлетень, а потім розголошував результати свого голосування, демонструючи фото бюлетеня через телефон.

ВОСЬМИЙ випадок порушення виборчого законодавства правоохоронці задокументували близько шостої години вечора. На цей раз виявили ще одного фотографа, який сфотографував бюлетень на телефон. Про дане порушення повідомили небайдужі громадяни, які помітили порушення і повідомили правоохоронців, зателефонувавши на спецлінію "102".

Про ДЕВ’ЯТЕ порушення повідомив спостерігач на одній із дільниць в місті Бориспіль. Він звернув увагу, що один із виборців сфотографував бюлетень, а потім розголошував результати свого волевиявлення телефоном. Слідчо-оперативна група Бориспільського відділу поліції склала на порушника протокол, який буде направлено до Бориспільського міськрайонного суду. Правопорушнику загрожує штраф у розмірі від 1700 до 5100 грн.

ДЕСЯТЕ порушення правоохоронці задокументували близько сьомої години вечора на одній із дільниць в місті Бориспіль. Небайдужі громадяни помітили, як у кабінці жінка сфотографувала бюлетень. Зваживши всі "за" і "проти" люди зателефонували в поліцію за номером "102". Порушницею виявилась 48-річна бориспільчанка. На неї був складений протокол. Тепер суд має визначити розмір штрафу для неї.

ОДИНАДЦЯТИЙ, ДВАНАДЦЯТИЙ, ТРИНАДЦЯТИЙ випадки сталися ближче до восьмої години вечора як у Борисполі, так і в Бориспільському районі.
Зокрема, в місті Бориспіль дві панянки публічно демонстрували фото своїх бюлетенів, які сфотографували під час голосування на своїх виборчих дільницях. На порушниць були складені два протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 212-22 (публічне розголошення виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування) КУпАП.
Ще один прикрий випадок стався в селі Іванків Бориспільського району. Тут – жінка – вирішила на виборчій дільниці публічно поділитися, як вона проголосувала.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
порушення, дільниці, Бориспіль, 2020 року, вибори, 25 жовтня, місцеві, Район
Оціни новину →
Переглядів: 1016
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою