ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » На Бориспільщині є будинки без тепла

На Бориспільщині є будинки без тепла

Новости в районе

На Бориспільщині є будинки без тепла Як повідомив начальник комунального підприємства «Райтепломережа» Володимир Миколайович Гончар, опалювальний сезон у Бориспільському районі розпочався вчасно. Окрім того, тепло до закладів соціальної сфери почали подавати ще перед Покровою. Затримки були тільки у Щасливському НВК.

Проте, через велику заборгованість за теплопостачання, не опалюються багатоповерхівки у селах Сеньківка, Рогозів і Старе. Заборгованість у Сеньківці складає 78 тис. грн, у Старому — 207 тис. Є окремі споживачі, борги яких складають 8-14 тис. грн! Загальний борг за тепло на Бориспільщині становить більше ніж 2 мільйони гривень!

Володимир Миколайович також спростував чутки про те, що «Райтепломережа» відмовляється вивозити сміття по селах району. «Ми навпаки укладаємо нові договори з Ревним і Мартусівкою. Незабаром встановимо додаткові баки для сміття у Старому, Рогозові та Мартусівці. Тариф за вивезення сміття у нас найнижчий у Київській області. Але борги від споживачів сьогодні становлять 117 тисяч грн».

Автор: Лариса МАЦЮК

Источник: http://i-visti.com

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспільщина, Райтепломережа, Володимир Миколайович Гончар, опалення
Оцени новость →
Просмотров: 807
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме