АвторизаціяРеклама

» » Молоді мами скоро не матимуть можливості віддати дитину до садочка чи школи

Молоді мами скоро не матимуть можливості віддати дитину до садочка чи школи

Новини в Борисполі

Молоді мами скоро не матимуть можливості віддати дитину до садочка чи школи Питання будівництва нової школи та садочка у Борисполі стоїть надзвичайно гостро. Бажаючих доволі, а от місць обмаль.

«Ми днями відкрили два нових будинки. З одного боку – це радість, оскільки будівництво у місті не зупиняється, а з іншого – ще один привід задуматись над тим, що скоро молоді мами не матимуть змоги віддати дитину ні у садочок, ні у школу, оскільки місць просто не буде», — зазначив міський голова.

Як повідомила начальник управління освіти Тетяна Чернойван, наразі розробляється проект будівництва нової школи, для того, щоб його завершити потрібно рішення сесії міської ради про виділення коштів.

Автор: Поліна МІКУЛИЧ, Щотижневик «Вісті»

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, діти, новини, освіта
Оціни новину →
Переглядів: 1349
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
3 Спам
Я думаю,что места всегда будут,вот только вопрос- сколько стоить они будут?
avatar
1
2 Спам
Какие люди...

Те начальники управления что продавали садики в 90-х. Скорей всего уже давно не у руля. Нынешние. уверен, ангелы во плоти. Радеют за нас.

P.S. Вот любите вы на чиновников нагнать вечно..
avatar
0
1 Спам
Про перевантаження дит. садків знаю з власного досвіду.
Хай всі ці начальники управління згадають, як вони продали найкращий і найбільший у місті садочок "Дюймовочка" на поталу жадібним приватникам, ліцею. Були зруйновані мальовничі, великі, просторі майданчики, все перебудовано під "сучасний" лад, і т. д. А от тепер хай лікті собі кусають...
avatar

Новости по теме