АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Кримінал в Борисполі
  4. »
  5. Міський голова про «уродів», пожежні гідранти та європейський вибір

Міський голова про «уродів», пожежні гідранти та європейський вибір

Кримінал в Борисполі

Міський голова про «уродів», пожежні гідранти та європейський вибір Якщо раніше у Борисполі крали каналізаційні люки, то тепер злодії облюбували пожежні гідранти. Подія сталась на вулиці Завокзальній, 76. Певно, вага гідранта та можлива нагорода так привабила крадіїв, що вони знехтували труднощами та демонтували його, зірвавши шість великих болтів. Здавши гідрант у пункт прийому металобрухту, злочинці мали змогу заробити 200-250 гривень, а от заміна його коштуватиме місту до 2 тис. грн.

Міський голова не поскупився на слово і назвав і тих, хто демонтує гідранти, і тих, хто приймає такий брухт, «уродами» і дав доручення міліції перевірити всі пункти металобрухту у місті. «Ми часто говоримо з вами про європейський вибір, а разом з тим допускаємо такі ситуації. Та найгірше певно навіть не те, що хтось демонтує гідрант за пляшку, а те, що люди ж бачать, як він його тягне, і мовчать», — зазначив Анатолій Федорчук.

Натомість, як з’ясувалось, у місті лише один пункт прийому працює легально, інші три, які діють у приватному секторі, знаходяться поза увагою правоохоронців. У міліції пообіцяли цю ситуацію виправити і якнайшвидше перевірити пункти прийому, про які давно знають всі бориспільці.

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, крадії, пожежні гідранти, новини
Оціни новину →
Переглядів: 1132
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою