ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » У Борисполі мірялись силами і стріляли (+ фото)

У Борисполі мірялись силами і стріляли (+ фото)

События в Борисполе

У Борисполі мірялись силами і стріляли (+ фото) 18 березня бориспільський Клуб військової справи «Spotter» відзначав свій 2-й день народження. А відзначили його – провівши відкритий чемпіонат м.Бориспіль із динамічної стрільби. Як годиться, запросили гостей – вихованців інших клубів. Приїхало 7 команд з різних куточків України, по 4-5 учасника від кожної. Все проходило в стрілецькому тирі «Бориспіль» (це за військкоматом. У підсумку вітали переможців та переможених.

Вправ більше десяти. В кожній учасник мав показати силу, витривалість, влучність у стрільбі, швидке проходження з мінімальними помилками. Особливістю було те, що часу на відпочинок не давалось. Тому кожен проходив свій маршрут на одному диханні. Спершу треба було стрибати через колоду, потім 15 перекидань вантажного колеса, стрільба з АК-47 (три магазини по 1 патрону), 20 пружинних присідань, 20 підйомів 12 кг (від колін на рівень грудей), три постріли з помпової рушниці, зробити 10 раз скобу, три постріли з ПМ, жим лежачи – 10 разів, три постріли з малокаліберної гвинтівки. Все виконувалось у бронежилеті.

Перше командне місце на чемпіонаті виборов КВС «Spotter». Друге командне місце – Військово-патріотичний, спортивно туристичний клуб «Боривітер» (Бориспіль). Третє – ВПК «Миротворець» (м.Обухів). Серед дівчат перше особисте місце зайняла Анастасія Грищенко, серед хлопців – Владислав Коваль (і вона, і він – вихованці КВС «Spotter»).

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
військово-патріотичне виховання, Spotter, стрілецький тир, Бориспіль
Оцени новость →
Просмотров: 804
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме