АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Кримінал в Борисполі
  4. »
  5. Міліція затримала бориспільця з марихуаною

Міліція затримала бориспільця з марихуаною

Кримінал в Борисполі

Міліція затримала бориспільця з марихуаною У минулу суботу, 13 липня, в місті Бориспіль, на вулиці Січневій, в ході проведення операції «Мак» був затриманий 29-річний Бориспілець. Про це Borispol.org.ua повідомила помічник начальника Бориспільського міського відділу міліції по взаємодії з громадськістю, Світлана Коломієць.

У затриманого 29-річного хлопця було виявлено та вилучено 2 поліетиленові пакети з подрібненою речовиною зеленого кольору, рослинного походження, вагою близько 5 грамів кожний. Зі слів хлопця – це марихуана.

Милиция задержала бориспольца с марихуаной

В минувшую субботу, 13 июля, в городе Борисполь, на улице Январской, в ходе проведения операции «Мак» был задержан 29-летний бориспольчанин. Об этом Borispol.org.ua сообщила помощник начальника Бориспольского городского отдела милиции по взаимодействию с общественностью, Светлана Коломиец.

У задержанного 29-летнего парня было обнаружено и изъято 2 полиэтиленовых пакета с измельченным веществом зеленого цвета, растительного происхождения, весом около 5 граммов каждый. По словам парня - это марихуана.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
міліція, марихуаною, бориспільця, затримала
Оціни новину →
Переглядів: 2044
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою