АвторизаціяРеклама

» » Мешканці Борисполя обурені свавіллям перевізників і бездіяльністю міської влади

Мешканці Борисполя обурені свавіллям перевізників і бездіяльністю міської влади

Новини у Борисполі

Мешканці Борисполя обурені свавіллям перевізників і бездіяльністю міської влади Початок року виявився для мешканців Борисполя суцільним знущанням. Із першого січня міські перевізники відмовилися возити двух пільговиків. Розвісивши у кожній маршрутці оголошення, в якому йдеться, що кількість пільгових місць скоротили до одного. Обгрунтовують таке рішення відсутністю компенсації зі сторони влади (міського бюджету - ред.).

Міська влада ніяк не відреагувала на таке самовільне рішення перевізників.

Далі, цікавіше... 5 січня, наш кореспондент побачив у салоні 317-ї маршрутки оголошення про підняття цін на проїзд до столиці і по Бориспільському району. Про це ми писали в матеріалі: С понедельника, 9 января, подорожает проезд в маршрутках Борисполь - Киев. Реакції від влади знову ж таки немає.

«Якщо пройшло двічі, то треба скористатися ситуацією по максимуму», – мабуть подумали водії маршруток. Як кажуть, безкарність породжує нахабство. І ось, 11 січня з самого ранку без будь-якого попередження усі міські маршрутки не виїхали з автопарку на роботу, люди були змушені добиратися пішки на роботу, в садок, школу, лікарню тощо. Більш того, перший заступник міського голови Микола Корнійчука здивувався, коли 11 січня депутати прийшли до нього за поясненнями. За словами Корнійчука, про підняття цін перевізниками, він взагалі перший раз чує...

Тим часом, наша читачка Євгенія Войтко надіслала листа у нашу рубрику «Народний журналіст».

«Знову перевізники не дають спокою пересічним громадянам різних мікрорайонів, вірніше, дали спокій своєю забастовкою. Скориставшись, негодою, снігом... Запросивши за свої послуги 5 грн та ще й 30 коп. А чому б не здійснювати всі перевезення населення рейсами державного автопарку "АТАСС". І позбавити ліцензій приватних підприємців. Бо знову ми спостерігаємо таку ситуацію, коли міська рада піддається впливу приватних перевізників і не підтримує інтереси населення. Так, як і після нового року, міська влада не вплинула на пана Кісельова, бо він п/п...

Якщо перевізники йдуть на такі крайнощі, то й населення не буде сидіти склавши руки... Адже не у всіх є проїздні квитки, якими користуються ті, хто має змогу оплатити ці 3.50 чи навіть запрошені 5.30. І як матері з мінімальною з/п, з двома дітьми від 7років вирядити їх в школу? Ще й дати на якусь булочку?

Хтось не може і не хоче включити калькулятор у своїй голові, і забув в якій країні ми живемо, і до кого ми намагаємося дотягнутись!!!»

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
мешканці, Бориспіль, перевізники, очевидець, маршрутки
Оціни новину →
Переглядів: 5249
Рейтинг: 4.6/8

Коментарі

avatar
Беспредел продолжается ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,люди молчите дальше , скоро на голову будут накладывать
avatar

Новини за темою