АвторизаціяРеклама

» » Мер Борисполя подарував жінкам Рудницьку

Мер Борисполя подарував жінкам Рудницьку

Новини у Борисполі

Мер Борисполя подарував жінкам Рудницьку Роботи художниці Анжеліки Рудницької до 21 березня ще можна подивитися в центральній бібліотеці Бориспіля.А вчора майстриня особисто представляла свою виставку «Місто прозорих мурів».

Майстриня каже, що зазвичай не їздить зі своїми роботами по світі, але у Бориспіль все-таки завітала. До слова сказати, її роботи мандрують переважно за кордоном і демонструють їх у великих містах. В цей час на творіння Рудницької дивляться в Чорногорії, Латвії і Кореї.

В маленькому Борисполі знамениті подушки цикли «Незриме коріння», серії «Прамісто», «Дека поліс», «Сад чеснот» та «Містерія літочислення» представлені за ініціативи мера міста Анатолія Федорчука, з яким Рудницька познайомилась на науково-практичній конференції, присвяченій Павлу Чубинському.

Тоді і виникла ідея «подарувати» жінкам міста виставку художниці. Для Рудницької влаштували справжній концертний прийом. Декламували вірші, вихованці місцевої музичної школи співали і грали, тай просто говорили теплі слова, а Анжеліка лише посміхалася.

Це найбільше, що їй подобається роботи, звичайно після вишивання, писання, малювання, одним словом творіння…

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, виставка, мер
Оціни новину →
Переглядів: 958
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме