АвторизаціяРеклама

» » Львівське сміття везуть тепер і під Гнідин, Бориспільського району (+ фото)

Львівське сміття везуть тепер і під Гнідин, Бориспільського району (+ фото)

Новини з району

Львівське сміття везуть тепер і під Гнідин, Бориспільського району (+ фото) На околицях села Гнідин, Бориспільського району, Київської області з’явились дві величезні купи побутового сміття. Про це, у соціальній мережі «Facebook» повідомив Гнідинський сільський голова Олександр Лазаренко.

Чиє воно та звідки вдалося з’ясувати завдяки документам та театральним квиткам. Як виявилось, воно зі ЛЬВОВА.

Ось що написав О.Лазаренко в себе на сторінці 22 листопада 2016 року:
«Прошу максимального репосту! Львівське сміття вже на околицях Гнідина! Сьогодні вночі на автодорозі Київ-Ревне-Рогозів (4 км + 700 м) з’явилися дві величезні купи побутового сміття. Викликали поліцію, повідомили районну адміністрацію».

Як вже писав сайт "Движение Борисполя", нещодавно під Борисполем поліція затримала дві вантажівки, що теж намагались позбавитись львівського сміття. Детальніше читайте у матеріалі До Борисполя почали возити львівське сміття

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Гнідин, Львівське сміття, Бориспільщина, село, свалка
Оціни новину →
Переглядів: 1735
Рейтинг: 5.0/5

Коментарі

avatar
Голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін вважає засмічення району неприпустимим та обіцяє вжити заходів з метою недопущення подібних фактів у майбутньому:
«Мені дуже прикро, що сміттєва епопея докотилася й до нашого району. Районна адміністрація вважає такі факти неприпустимими в цивілізованому культурному суспільстві. Вивезення сміття повинно здійснюватися відповідно до чинного законодавства. В Бориспільському районі є нині діючі смітники, куди можна звозити тверді побутові відходи. Але для цього слід укладати договори, як того вимагає закон. Наразі працівниками поліції проводяться оперативні заходи щодо встановлення транспорту, який привіз сміття. Буде складено протокол. Порушникові загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність. Сума штрафу визначатиметься відповідно до розміру шкоди, заподіяній навколишньому середовищу. Сьогодні наше завдання — встановити осіб, що вчинили несанкціонований викид сміття, та вжити всіх можливих заходів з метою недопущення таких інцидентів в подальшому».
avatar

Новости по теме