АвторизаціяРеклама

» » «Лапша» європейського стандарту

«Лапша» європейського стандарту

Новини в Борисполі

«Лапша» європейського стандарту «Жити стало краще, жити стало веселіше!» – промовив батько всіх часів і народів Радянського Союзу товариш Сталін. Пішов у небуття Сталін, а ці слова постійно виникають у голові, особливо коли простуєш вулицями нашого міста. Заплющиш очі, і навіює на тебе з усіх сторін: «Живемо краще, бо у нас якесь ISO. Живемо краще, бо у нас європейські стандарти і якість життя як у Європі». Одразу хочеться бігти на постійні святкові концерти, конкурси.

Розплющуєш очі — стоїш перед будинком №52 на вулиці Горького, фундамент просідає і тріщить ця будівля по швах. Тепер можна поколупати пальцем у стіні і побачити синє небо. Шкода мешканців, їм навіть поспівчував міський голова і порадив обрати голову будинкового комітету. Мабуть розраховував, що підіпре тендітне жіноче плече клятий фундамент і будинок не розвалиться.

Одразу заспокоюєш себе – це поодинокий випадок. Але що це за неприємний запах доноситься з мікрорайону Соцмістечко? Мабуть, знову прорвало латану-перелатану каналізацію. «Ну той що? Адже місцеві мешканці вже звикли до каналізаційних проривів», – вважає виконавча влада. Та просочується сморід із підвалів інших будинків на вулицях Ясна, Горького, Привокзальній, на Київському Шляху.

Пре гидота з каналізації не тільки до квартир. Суцільною хмарою з прийомного каналізаційного колектора біля заводу «Прометей» «парфюм» покриває вулицю Чернігівська і не тільки. Але хіба це впливає на євростандарти? Для виконкомівських чиновників – не впливає, тому що до кабінетів вітер аромати не доносить. Щодо городян, то кого цікавить їхня думка, коли мова йде про Європу.

Зіниці розширюються від «європейського» стану будинку №43 на вулиці Київський Шлях, № 12 на Лютневій, на Ясній. Список можна продовжувати, і виявляється, що це вже системна безгосподарність.

Чомусь згадався крилатий вислів міського голови під час його звіту: «Не треба шукати в зерні какашки». Золоті слова, та шукати зерно або щось інше немає бажання. Натомість примушуєш себе міцно заплющити очі і зайнятися аутотренінгом, повторюючи з ранку до ночі: «Жити стало краще, жити стало веселіше!» Ось тільки сумнів бере – чи вистачить «лапші» для городян, щоб довести, ніби в Борисполі всі живуть за європейськими стандартами і якість життя, як у Європі.

А вас не бере сумнів?

Таня Маркова

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
мешканці, Бориспіль, горького
Оціни новину →
Переглядів: 1020
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме