АвторизаціяРеклама

» » Коротко про події в Бориспільському районі (станом на 11.04.16 р.)

Коротко про події в Бориспільському районі (станом на 11.04.16 р.)

Новини з району

Коротко про події в Бориспільському районі (станом на 11.04.16 р.) В районі готуються до проведення заходів присвячених 30 роковинам аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема, в кінці квітня в селі Велика Олександрівка буде відкрито пам’ятник ліквідаторам. Цей захід включено в обласний план, тому чекають на візит представників від Київської облдержадміністрації. В зв’язку з цим, у селі хочуть відремонтувати дорогу по центральній вулиці. Всього в районі нараховується 792 ліквідатори І та ІІ категорій. Передбачено, що до кінця року вони отримають матеріальну та соціальну допомогу.

На ремонт закрилось травматологічне відділення Бориспільської центральної районної лікарні (ЦРЛ). Ремонт може затягнутись на два місяці. На цей період травмованих розміщуватимуть у хірургічному (чоловіків) та гінекологічному (жінок) відділеннях.

Сільські голови через управління Держгеокадастру перевірять кадастрові номери в межах своїх сіл, щоб знати як використовується земля: чи то власниками, чи то орендарями.

Із поданих атовцями заявок на приватизацію землі, отримали 918.

Досі в Бориспільському районі не створено централізований центр допомоги та реабілітації атовців. Вони можуть отримати консультацію, не більше.

Внаслідок постійного погіршення кримінальної ситуації, сільські голови мають передбачити зі своїх бюджетів кошти на пальне для поліції.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Короткі новини, Бориспільщина
Оціни новину →
Переглядів: 883
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою