АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Події в Борисполі
  4. »
  5. Кому ж іще допомагати, якщо не дітям

Кому ж іще допомагати, якщо не дітям

Події в Борисполі

Скількох людей, скільки дитячих сердець може обігріти турботою одна людина? Депутат Бориспільської міської ради Юрій Сидоренко переконаний: «Стільки, скільки потребують твоєї допомоги».

Про благодійну діяльність Юрія Миколайовича Сидоренка писали неодноразово. Зокрема, він дуже багато допомагає родині Варвари Михайлівни Швидченко — опікуна та піклувальника трьох онуків: Ельвіри, Едуарда і Елізабет Безсмертних (17, 10 і 7 років). Востаннє Варвара Михайлівна, прагнучи вирішити чергову свою проблему, не навантажуючи нею свого депутата, звернулася за допомогою через газету. Покрівля їхньої оселі була в аварійному стані. Але на її «SOS» відгукнувся тільки той самий депутат — Юрій Сидоренко. Завдяки йому у хаті не тільки покрівлю замінили, але ще й добудували дві кімнати, завдяки яким житлова площа збільшилася майже удвічі.

Родина щиро вдячна своєму депутату за допомогу і дякує Господу, що послав їм такого янгола-охоронця.

Своє «спасибі» Юрію Миколайовичу Сидоренку хотіла б передати і дружна сім’я Федорових — Василь Григорович та Крістіна Григорівна, які виховують трьох власних дітей і двох онуків, дітей доньки глави сімейства, які залишилися без батьківського піклування.

Коли вони три роки тому оселилися у Борисполі, на них очікували не лише звичайні побутові труднощі, але й застарілі фінансові проблеми, накопичені родичами, та підводні камені юридичного характеру.

Юрій Миколайович чи не єдиний, хто відгукнувся на їхнє прохання про допомогу. Він допоміг вирішити багато нагальних проблем і продовжує опікуватися їхнім життям та їхніми справами.

— Скільки таких родин Ви маєте під своєю опікою? — запитала у Юрія Сидоренка. — Адже це не перші звернення до редакції із проханням подякувати Вам за допомогу.

— Я не відмовив нікому, хто до мене звертався. Кому ж іще допомагати, якщо не дітям? Але загалом, зона моєї відповідальності — мій виборчий округ. Намагаюся допомогти літнім людям, потурбуватися про соціально незахищених. Нещодавно закінчив роботи по освітленню дворів і під’їздів кількох багатоповерхівок, і це ще не повний перелік зробленого. Я не проводив і не проводжу передвиборчих акцій. Я просто працюю для людей, які у мене повірили і мене підтримали.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1075
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою