АвторизаціяРеклама

» » Кому заважають «лежачі поліцейські»

Кому заважають «лежачі поліцейські»

Суспільство

Кому заважають «лежачі поліцейські» Вже кілька років на вулицях міста Бровари можна побачити пристрої обмеження швидкості руху автотранспорту. Завдяки цьому нововведенню покращилася дисципліна водіїв, поменшало аварій, особливо на пішохідних переходах.

Спочатку дехто в штики зустрів «лежачих поліцейських», але потім усі звикли. Тепер уже батьки не боялись відпускати своїх дітей у школу самих, особливо тих, які змушені переходити через транспортні магістралі. Поспілкувавшись з працівниками ДАІ, кореспондент з’ясував, що за цей час у районі, де встановлено такі пристрої, не сталось жодної аварії. Водії просто змушені пригальмовувати. Але потім то тут, то там почали зникати цілі фрагменти «лежачих поліцейських». Як нам розповіли спеціалісти, деякі пристрої зламалися самі, а деякі любителі їзди з вітерцем прибрали, розчистивши таким чином дорогу для проїзду.

До того ж, фрагменти «лежачих поліцейських» зникають без сліду. Мабуть наші заповзятливі мешканці вже знайшли застосування цим виробам із твердої гуми, а місто вимушене знову вкладати великі кошти для їх відновлення. Не вміють наші громадяни лічити гроші, вони ж бо не чужі, а наші з вами.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1176
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою