АвторизаціяРеклама

» » Комісія з надзвичайних ситуацій по заходах цивільного захисту населення підбила підсумки

Комісія з надзвичайних ситуацій по заходах цивільного захисту населення підбила підсумки

Новини з району

8 квітня у Бориспільському районі та м. Бориспіль завершилась контрольна перевірка Київської області Головною інспекцією Міністерства з питань надзвичайних ситуацій по заходах цивільного захисту населення. Перевіривши Бориспільщину, комісія відпрацювала все, згідно з розкладом і підбила підсумки роботи в залі засідань Бориспільської РДА.

«Приємно, коли бачиш хороші показники і досвід, яким можна поділитися. Негатив - є люди (керівники великих підприємств), які не хочуть не те, що виконувати завдання, а й їх розуміти. Кажуть, що вчитися треба на помилках інших. А такі помилки, приміром, як Чорнобиль і його наслідки, ось зовсім недавно і ситуація в Японії, дуже жорстокі. Хочеться, щоб наша перевірка була не лише на папері, а ці знання ми могли відпрацювати так, аби вчасно надати допомогу постраждалим. Прохання, аби ви взяли до відома ті всі побажання, недоліки, які були відслідковані і працюйте, працюйте, працюйте. Від цього залежатиме в якійсь мірі життя, здоров’я наших громадян, а то й рідних для вас людей. Такі міста - як Бровари, Києво Святошинський район, Васильків, Бориспіль є пристоличними населеними пунктами, тому і в надзвичайних ситуаціях вони будуть задіяні. Отож, маємо бути завжди готовими. А план ми виконали, перевірили і надали практичну допомогу», - підбили підсумки тимчасово в.о начальника Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки МНС, полковник Олег Огороднік, і начальник Головного Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення Київської облдержадміністрації Микола Сек.

Керівники району та міста в особі Сергія Бомчака, заступника голови РДА та Миколи Корнійчука, першого заступника міського голови, подякували голові комісії, членам комісії за співпрацю, за допомогу, яку вони надали: «Ви підкреслили наші досягнення і недоліки у цьому напрямку. Ми, в свою чергу, зробимо відповідні висновки і до наступної перевірки нам буде чим похвалитися».

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 792
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою