АвторизаціяРеклама

» » Команда із села Щасливе стала чемпіоном Бориспільського району з волейболу серед чоловічих команд

Новини спорту

Команда із села Щасливе стала чемпіоном Бориспільського району з волейболу серед чоловічих команд Минулими вихідними, 8 та 9 лютого, проходили ігри 4 туру 2-го етапу чемпіонату Бориспільського району з волейболу серед чоловічих команд у Вищій та Першій лігах. Про це повідомили в Управлінні гуманітарного розвитку Бориспільської РДА БРЦФЗН «Спорт для всіх».

Зокрема, у цьому турі ігор у Вищій лізі команда із села Щасливе здобула перемогу над чоловіками із Іванкова та стала Чемпіоном Бориспільського району сезону 2019-2020 років.

2-ге та 3-те місце розділили між собою три команди із сіл Іванків, Вороньків та Сеньківка. Але остаточно призери визначатимуться в останньому турі чемпіонату який відбудеться на прикінці змагань.

Також, у Першій лізі, за два тури до кінця першості, лідируючу сходинку займає багаторазовий чемпіон району - команда із села Глибоке.

Призові ж місця виборюють три команди з Гнідина, Чубинського та «Інтеравіа». Нагадаємо, що у цій лізі попереду ще два ігрових тури!

Вітаємо команду призерів із Щасливого з заслуженою перемогою в чемпіонаті Бориспільського району. Бажаємо підтримувати свою високу майстерність і під час Суперкубку Бориспільського району серед чоловіків, який запланований на березень.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль