ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Фізкультурно-спортивне товариство «Колос» на міцній стеблині

Фізкультурно-спортивне товариство «Колос» на міцній стеблині

Новости в Борисполе

Всеукраїнському фізкультурно-спортивному товариству «Колос» 19 серпня виповнюється 60 років. Отже, наша розмова з головою Бориспільської міськрайонної організації ФСТ «Колос», депутатом міськради Миколою Костянцем, котрий віддав сільському спорту 24 роки свого трудового життя.

— За останні 20 років припинили своє існування або просто занепали чимало фізкультурно-спортивних товариств, які були створені в радянські часи за професійно-галузевим принципом. Щось потьмяніли чи не майорять нині зовсім на стадіонах прапори петеушних «Трудових резервів», студентського «Буревісника», річкоплавного «Водника»...

— Деякі ФСТ дійсно зникли зі спортивної арени, інші набули статусу місцевих. І лише чотири фізкультурно-спортивні товариства нині мають всеукраїнський статус. Це «Колос», «Динамо», «Спартак» і «Україна».

«Колос» родить рясний урожай перемог, медалей, бо росте на міцній стеблині. Запорукою успіхів сільських спортсменів є масовість їхніх рядів. У товаристві діють понад 4200 фізкультурно-спортивних клубів, які об’єднують близько 13600 колективів фізкультури. У розпорядженні сільських фізкультурників більш як шість з половиною тисяч футбольних полів, три тисячі спортзалів і приміщень для занять спортом, у яких під керівництвом майже п’яти тисяч фахівців-професіоналів займаються 108 тисяч людей різного віку.

Атлети «Колоса» у складах збірних команд України демонструють високі спортивні результати на світових і європейських змаганнях. На останніх олімпійських іграх у Пекіні представники «Колоса» здобули для України дві золоті, дві срібні та одну бронзову медаль.

Одна з кращих в Україні Бориспільська міськрайонна організація ФСТ «Колос» за останні 20 років підготувала чотирьох заслужених майстрів спорту, сто майстрів спорту і майстрів спорту міжнародного класу. Чемпіонами та призерами першості світу та Європи стали 37 спортсменів-бориспільців.

Маємо три стадіони з трибунами не менше як на 1500 місць, 15 футбольних полів. Протягом останніх років Бориспільському району сім разів довірялася честь відкриття Всеукраїнських сільських спортивних ігор, а наші спортсмени-колосовці – десятикратні переможці щорічних спартакіад Київської області.

Олімпійськими чемпіонами стали вело-гонщик Олександр Кириченко і важкоатлетка Наталка Скакун.

Перелік досягнень та імен наших спортсменів і фізкультурників зайняв би дуже багато місця. Але ще чимало проблем, над вирішенням яких ми будемо працювати після ювілейних святкувань, які, звичайно, супроводжуватимуться новими стартами.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, спорт
Оцени новость →
Просмотров: 722
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме