Щоб визначитися із подальшими шляхами спорудження бориспільського довгобуду, зустрічали" />

АвторизаціяРеклама

» » «Кінг Конг» живий

«Кінг Конг» живий

Новини Борисполя

Щоб визначитися із подальшими шляхами спорудження бориспільського довгобуду, зустрічалися інвестори та представники забудовника — славнозвісного підприємства «Агробудпереробка».
Зустріч пройшла у стінах міської ради і зібрала у залі близько 200 чоловік — тих, хто вклав свої кошти у будівництво ілюзорних, як з’ясувалося, квартир. З боку забудовника з обдуреними людьми спілкувався юрист та арбітражний керуючий. У сторожці охоронця на випадок з’ясування стосунків навкулачки чергувало декілька працівників міліції. Проте їхні послуги, на щастя, не знадобилися: люди були хоч і обурені, але врівноважені. Мабуть, просто втомлені безнадією і відчаєм.
Та незважаючи на це, із надією подивитися в очі людині, яка заварила усю цю кашу, вони з’їхалися на зустріч із різних міст України. Були помічені в залі і декілька представників місцевої влади, які теж постраждали через цю загальновідому квартирну аферу. Проте «винуватець події» — керівник «Агробудпереробки» Микола Мариньоха — на зустріч із «кинутими» інвесторами так і не з’явився.

Червоною ниткою крізь усю зустріч пройшло те, яким же чином завершити будівництво «Кінг Конга» і поставити нарешті крапку у цьому питанні. Та люди, користуючись нагодою, чітко дали зрозуміти присутнім представникам забудовника, що усе те, про що ті взялися розказувати, вони вже чули неодноразово: кожного разу слова залишалися тими ж, змінювалися лише ті, хто їх доносив до обдурених інвесторів. А насправді людям не потрібні чергові порожні обіцянки. Ними їх перегодували протягом трирічного застою. Проте за трирічну історію із цим довгобудом інвестори проявили дуже мало активності і показали занадто мало бажання довести справу до завершення на свою, звичайно, користь. Так присутнім у залі доречно дорікнув представник ініціативної групи «Київвисотбуду», який спеціально приїхав на цю зустріч, щоб поділитися досвідом відстоювання і захисту свого майна таких же обдурених інвесторів, але вже київського довгобуду — справи рук «Київвисотбуду».
Зрозуміло, що у добудові цієї напіврозікраної і напівзруйнованої висотки зацікавлені як інвестори, так і забудовник. На зустрічі вони дійшли домовленості добудувати нарешті будинок. А тому єдиним шляхом виходу із ситуації є, безперечно, пошук інвестора, який би профінансував подальше будівництво. «Або ви самі доплачуєте на добудову «Кінг Конга», або для цієї справи ми шукаємо одного чи декількох інвесторів», — зазначили представники забудовника на зустрічі. Та люди навряд чи ще раз погодяться вкласти свої кошти у цю справу. Принаймні, цю пропозицію вони сприйняли ворожою мовчанкою. Тоді залишається пошук інвестора, який би погодився викласти за цей довгобуд гроші.
Чому ця зустріч була проведена у стінах міської ради, розповів кореспондентові «Вістей» заступник міського голови із питань будівництва Максим Анатолійович Піскор: «Зустріч ініціював Президент України Віктор Янукович. Є доручення Прем’єр-міністру України Миколі Азарову щодо вирішення питання прийняття в експлуатацію та закінчення будівництва цього будинку. Президент зазначив, що на сьогодні це суспільно важливе питання, і необхідно забезпечити якнайшвидше відновлення і завершення будівництва. Тож зараз проводиться експертиза для того, щоб визначити технічний стан цієї будівлі та терміни, у які вона буде добудована. Ну і, звичайно ж, кількість коштів, яка буде необхідна для того, щоб це зробити. Запрошення ж на цю зустріч інвесторів було необхідне з тієї причини, що для вирішення цього питання у суді потрібен робочий дієздатний комітет інвесторів, якого донедавна не було. Адже за три із гаком роки, поки не велося будівництво, інвестори, на жаль, були не достатньо активними. Тому у мене прохання до всіх тих, хто вклав кошти у це будівництво, відповідально поставитися до цього питання».

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

джерело: Вісті

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1161
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою