ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Київський Шлях прикрашають до Чемпіонату Європи з футболу

Київський Шлях прикрашають до Чемпіонату Європи з футболу

Новости в Борисполе

Чутки, що встановлення вздовж центральної вулиці Борисполя декоративних ваз відбувається до Чемпіонату Європи з футболу, спростував перший заступник міського голови Микола Корнійчук, зазначивши, що красивим Бориспіль повинен бути завжди, а задум прикрасити Київський Шлях з’явився давно. І ось тільки зараз дійшли руки до його втілення.

І втілилася ця ідея, як бачимо, у декоративних вазах для квітів, яких по місту станом на п’ятницю, 24 червня, було вісім. Трохи згодом планують поставити ще сім. Встановлення цих ваз відбувається за кошти з міського бюджету, але до озеленення і догляду за квітами, висадженими у них, долучаються і підприємці, поруч із об’єктами яких ці вази стоять на Київському Шляху. Дехто сам висаджує у них будь-які квіти, а дехто береться лише за їх поливання.

Що б там не казали скептики, а це справа хороша. От тільки чи оцінять її бориспільці? Чи буде з їхнього боку шанобливе ставлення до цієї краси? Адже не поставиш біля кожної вази по міліціонеру. Покладатися доводиться на совість людей. Сподіваємось, вона не підведе, адже ця краса – в першу чергу для них, місцевих мешканців.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
спорт, борисполь, благоустройство, футбол, чемпіонат
Оцени новость →
Просмотров: 954
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме