АвторизаціяРеклама

» » Київщина продовжує грипувати

Київщина продовжує грипувати

Суспільство

Ситуація, у якій опинилися люди під час паніки довкола цього питання, вкотре довела: ніхто не потурбується про них, окрім них самих. А тим часом медики прогнозують другу хвилю захворюваності на січень-лютий 2010 року.

Це вже тепер, майже через два тижні після початку «грипозної паніки», до аптек надійшли деякі ліки, замість масок — марля, дещо знизилися у ціні окремі фрукти. Але ситуація повністю не стабілізувалася: люди продовжують полювати на оксолінову мазь, жахаючись цін на популярні медпрепарати, фрукти та часник.

Народ нині п’є, їсть, нюхає та маже усе, що хоч якось зміцнити імунітет і зарадити захворюванню. Тому і купують за тими цінами, які виставили продавці. Обурюються, але купують. От і попит від цього ого-го який! Як наслідок — підвищення цін, так звана націнка на паніку. Саме спекуляція на людській паніці й принесла до магазинів та на ринки дорожнечу на фрукти та часник, що продаються майже скрізь іноземного виробництва. В аптеках паніка підняла планку і так недешевим лікам.

Як повідомила заступник Бориспільського міського голови Людмила Ковальова, суб’єкти підприємницької діяльності, ціни на товар яких підскочили цими днями, повинні, згідно з вказівкою Антимонопольного комітету, повернути на рівень тих, які були станом на 23 жовтня.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 993
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою