АвторизаціяРеклама

» » Хвиля обшуків докотилася і до Борисполя

Хвиля обшуків докотилася і до Борисполя

Новини з району

Напередодні Нового року (28 грудня) у м. Запоріжжі невідомі пошкодили пам’ятник Сталіну. Відповідальність за скоєне взяло на себе Всеукраїнське об’єднання «Тризуб» ім. Степана Бандери. У ніч з 31 грудня на 1 січня погруддя ката народів (Це ж визнали навіть комуністи на ХХІ з’їзді КПРС!) було підірвано. Хто скоїв «убивство», наразі невідомо, та «Тризуб» запевняє, що члени їхньої організації до цього не причетні.

Прокуратура ж Запорізької області перекваліфікувала вибух на теракт. Тож останні три тижні правоохоронці проводять обшуки та затримання представників організацій, які причетні до протестів проти Податкового кодексу і готують масштабний виступ 22 січня у День злуки України. Окрім того, вже затримали більше 15 представників «Тризубу». Саме ВО «Тризуб» є активним учасником різноманітних акцій і мітингів протесту восени-взимку 2010-11 років.

Хвиля обшуків прокотилася по всій Україні і дісталася Борисполя. Як розповів народний депутат України Олесь Доній, 10 січня зранку правоохоронні органи, згідно з рішенням Запорізького суду, провели обшук у квартирі подружжя Юрія Ноги і Марини Брацило. Вилучили записні книжки, документацію, флешки, диски, фотоапарат, мобільні телефони. Нога та Брацило не належать до якихось партій чи партійних організацій. Юрій працює у видавництві «Смолоскип», а Марина — редактором журналу у компанії «Бурда-Україна», поетеса. Невже їхня провина у тому, що дружина народилася у Запоріжжі, місті, де підірвали пам’ятник Сталіну?

«Типова родина української інтелігенції. Саме таким чином відбувається залякування українського суспільства,» — наголосив Олесь Доній.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 801
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою