ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Ховатимуть, як і ховали попри поправку Лозового

Ховатимуть, як і ховали попри поправку Лозового

Общество

Ховатимуть, як і ховали попри поправку Лозового 15 березня минуло, а з ним минули і всі страхи та переживання українців щодо поправок до карно-процесуального кодексу України. Зокрема, поправки внесеної депутатом Верховної Ради Андрієм Лозовим про дозвіл проводити експертизу померлого внаслідок насильницької смерті, не за місцем розслідування, а в слідчого судді за місцем реєстрації відділу поліції. Для Бориспільщини, як і для всієї Київщини такі дозволи видаватимуть у Шевченківському суді.

Як пояснив головний лікар Бориспільської ЦРЛ Олександр Щур, вони без проблем приймають тіла померлих природньою смертю. Щодо інших випадків смерті, пояснив, що це більше в компетенції судово-медичної експертизи.
– Де є факт смерті або внаслідок важкого захворювання, або через похилий вік, ми їх приймаємо для патологоанатомічного розтину. В усіх інших випадках рішення за судово-медичною експертизою. До них ми відношення не маємо, тому ніяк не прокоментую.

Зі слів судмедексперта Михайла Андрусенка, в них теж нічого не змінилось:
– Працюємо як і працювали. Єдине, що робимо не за постановами, а направленнями. Проводимо обстеження (дослідження тіла з метою встановлення причин смерті), після чого прокуратура видає дозвіл на поховання. В випадках насильницької смерті, робимо обстеження, відбираємо матеріал, а далі чекаємо ухвали суду. При цьому тіло віддаємо, з цим немає проблем.

Щодо Лозового. Як він написав у себе на сторінці в ФБ, його поправка «…по суті, вона ламає корупційну кормушку. Що будуть проблеми з похоронами, це вигадали з метою завалити мою правку, яка обмежує терміни слідства і таким чином забирає у силовиків на місцях можливість штучно затягувати розгляд кримінальних проваджень, таким чином знущаючись над людьми, «віджимати» бізнес у підприємців, по бєспрєдєлу тримати людей в СІЗО роками». При цьому політолог Леонід Кулєш зазначив у коментарі виданню «ІНФОРМАТОР», якби поправка Лозового була прийнята 15 років тому, ми б знали, хто вбив Гонгадзе.
Лозовий називав спротив суспільства на поправку політичним замовленням.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
закон, депутати, смерть, украина
Оцени новость →
Просмотров: 1315
Рейтинг: 5.0/4

Комментарии

avatar

Новости по теме