АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Кримінал в Борисполі
  4. »
  5. Хотів за гроші потрапити в Україну через Бориспіль (+ відео)

Хотів за гроші потрапити в Україну через Бориспіль (+ відео)

Кримінал в Борисполі

Хотів за гроші потрапити в Україну через Бориспіль (+ відео) Чергового хабарника виявили в бориспільському летовищі прикордонники. Росіянин, який прилетів до «Борисполя» з Туреччини, намагався за хабар в одну тисячу доларів США отримати дозвіл у прикордонників на в’їзд в Україну. Про це повідомили в Державній прикордонній службі.

Відповідно до наданої інформації, двоє росіян прибули до летовища «Бориспіль» рейсом «Стамбул-Київ». Коли прикордонники поцікавилися в них про мету приїзду, «гості» не змогли надати чітку відповідь про мету поїздки. Звісно, іноземцям відмовили у праві в’їхати. Натомість нахабний 24-річний молодик вирішив, що в нього вистачить сил «усьо парешать». Розуму вистачило лише на те, щоб запропонувати прикордоннику 1000 американських доларів.

Охоронець кордону теж був не в тім’я битий, тому вирішив підіграти московиту. Вдав, що погоджується взяти хабара. А коли камера все відзняла, подав знак і до службового приміщення увійшли працівники поліції та заарештували хабародавця. Йому мають висунути обвинувачення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Інший росіянин мовчки повернувся зворотнім рейсом «Київ-Стамбул». Чи молився він своєму богу, що вистачило клепки не пропонувати хабара українським прикордонникам, офіційної інформації в ЦеБориспіль немає.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
прикордонники, летовище, аеропорт, Бориспіль, хабар
Оціни новину →
Переглядів: 1238
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1
Нехай щастить!
avatar

Новини за темою