АвторизаціяРеклама

» » Хлопці з Бориспільського Нацкорпусу попередили прихильників Шарія які планують зібратися у суботу біля кінотеатру

Хлопці з Бориспільського Нацкорпусу попередили прихильників Шарія які планують зібратися у суботу біля кінотеатру

Інциденти

Хлопці з Бориспільського Нацкорпусу попередили прихильників Шарія які планують зібратися у суботу біля кінотеатру «Реванш по-Бориспільськи», саме так рахують бориспільські націоналісти стосовно зустрічі яку планують провести російські пропогандисти з партії Шарія з громадою Борисполя вже цієї суботи (06.07.19) о 18:00 біля міського кінотеатру «Європа». Про це повідомляється на офіційній сторінці НК Бориспіль у соціальній мережі Фейсбук.

Націоналістичні сили Борисполя не дозволять проведення такої зустрічі!

Шарій - ватна потороч, яка втікала з країни, а зараз хоче повернутися за допомогою депутатського крісла - МИ НЕ ДОЗВОЛИМО!!!, - наголошують націоналісти.

Якщо зустріч буде, «Національний Корпус - Бориспіль» залишає за собою право провести силову акцію і будь-якими методами вигнати ватний непотріб з нашого міста!

Нагадаємо, центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидатом у депутати Анатолія Шарія, через інформацію, що він не перебував в Україні безперервно протягом 5 років.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
націоналісти, Нацкорус, вибори, Шарій, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 671
Рейтинг: 3.3/3

Коментарі

avatar
1
1 Спам
Все йде згідно «Протоколів сіонських мудреців»… Вихід з цього є, тільки люди ще не розуміють, бо забиті мізки пропагандою ЗМІ, які належать відомо кому. Поняття підмінені: національність замінили громадянством, на націоналістів кричать «нацисти»… Цьому виходу альтернативи немає і він витікає з того, чого боїться оце ОРГАНІЗОВАНЕ ЗЛОЧИННЕ УГРУПОВАННЯ бланків-бронштейнів. А бояться вони лише одного — НАЦІОНАЛІЗМУ. Чого бояться, тим і треба бити: голосувати за НАЦІОНАЛІСТІВ!
avatar

Новости по теме