АвторизаціяРеклама

» » Ювілей поетеси Наталії Можайкіної

Ювілей поетеси Наталії Можайкіної

Події в Борисполі

Ювілей поетеси Наталії Можайкіної Жінки часто приховують свій вік. Але, думаю, це зайве. Адже кожен період життя має свої особливості і переваги. І найцінніше, чого ми набуваємо із плином літ, — це мудрість.

Вік мудрості, — саме так можна охарактеризувати ювілей, який наприкінці квітня відзначила наша колега-журналіст, поетеса Наталія Можайкіна.

Минулого четверга у залі Бориспільської центральної міської бібліотеки за круглим столом зібралися друзі, колеги, шанувальники творчості Наталії, щоб привітати ювілярку. Творчий доробок у Наталії Можайкіної чималий, адже писати почала ще у шкільні роки. А на сьогодні вже має 37 років журналістського стажу. Відповідно і друзів за цей час надбала чимало.

Як і годиться, на ювілеї були квіти, подарунки, теплі слова вітань, був і торт зі свічками, і надзвичайно смачний коровай, яким іменинниця пригощала гостей...

А ще були поезії: про ювілярку, для ювілярки, творчість самої Наталії. І усіх об’єднувала пісня, яку схвильовано слухали, яку виконували разом з іменинницею під баян.

«Вісті» щиро вітають Наталію Можайкіну із ювілеєм і бажають щастя, міцного здоров’я і нових творчих досягнень!

Автор: Ірина КОСТЕНКО

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Вісті, Бориспіль, Наталья Можайкіна, ювілей, новини
Оціни новину →
Переглядів: 1094
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою