АвторизаціяРеклама

» » Юні футболісти з Борисполя грали в Німеччині

Юні футболісти з Борисполя грали в Німеччині

Новини спорту

Юні футболісти з Борисполя грали в Німеччині Команда юнаків м. Бориспіль 2000-2001 р.н. повернулася з Німеччини і щорічного Міжнародного турніру по футболу, присвяченому дню католицької Пасхи, який проходив у м. Берлін з 6 по 8 квітня 2012 р. Участь у цих змаганнях брали такі знамениті футбольні школи, як «Ольбург» Данія, «Аякс» Голландія, «Цюріх» Швейцарія, «Сошо» Франція, «Полонія» Польща, «Герта», «Магдебург», «Гамбург» Німеччина та 2 українські команди — наша та «Голеадор» із Феодосії.

У підсумку змагань команда юних футболістів 2001 р.н. зайняла — 15 місце, а 2000 р.н. — 17 місце із 32 команд-учасниць. Усі команди були нагороджені кубками, медалями із символікою Брандебурзьких воріт.

Керівником нашої делегації був депутат міської ради, директор Центру спорту М.П.Костянець. Команду очолював тренер Віктор Миколайович Гайдук, допомагав тренер на громадських засадах Володимир Миколайович Гайдук.

Батьки юних футболістів вдячні за те, що діти побували в Берліні, побачили місто, змогли отримати новий спортивний досвід, порівняти власний рівень підготовки і однолітків з інших країн.

Вісті

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Вісті, Бориспіль, юні футболісти, спорт, новини
Оціни новину →
Переглядів: 1231
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою