» » Юні бориспільські спортсмени здобули призові місця

Юні бориспільські спортсмени здобули призові місця

Новини спорту

Юні бориспільські спортсмени здобули призові місця Продовжується переможна хода молодих спортсменів – вихованців Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи. Упродовж минулого тижня вони взяли участь у трьох видах спорту, виборовши призові місця. Про це повідомляють в Бориспільській ДЮСШ.

12-13 грудня поточного року Катерина Прилепська, вихованка тренера Бориспільської ДЮСШ з легкої атлетики Савченка М.В., успішно виступила в місті Івано-Франківськ на міжнародному турнірі з легкої атлетики "College Open". На дистанції 1500 м вона обійшла спортсменів із Польщі та Молдови, виборовши бронзову медаль.

13-15 грудня 2019 року відбулися змагання за Кубок ФГС України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок та ветеранів, які пройшли в спортивному залі кафедри фізичного виховання НМУ ім. Богомольця. Бориспільську ДЮСШ представляли Вікторія Єкимовська та Маковецький Максим.
Вікторія виступила у двох номінаціях – поштовху та ривку пудової гирі. Результат: 73 підйоми в ривку і 8 місце у ваговій категорії до 60 кг; в поштовху двох 16-кілограмових гирь підняла 15 разів і посіла друге місце у ваговій категорії до 60 кг.
Максим Маковецький у сумі двоборства показав свій кращий результат – 58 балів. Це дозволило посісти друге місце в категорії понад 90 кг з гирями вагою 24 кг.

14 -15 грудня в відбувся чемпіонат України серед студентів з армспорту, який проходив у місті Полтава. Бориспіль на чемпіонаті представляла Ганна Лазарець, яку тренує Хіценка М.П. Спортсменка впевнено боролась, дійшовши до фіналів на обох руках. У двобої за перше місце Ганна поступилась більш досвідченій Руслані Кулик (м.Полтава).
До слова, Ганна Лазарець виконала норматив кандидата у майстри спорту з армспорту.

Команда сайту "Це Бориспіль" вітає спортсменів та тренерів із призовими місцями. Переконані, в них усе попереду і ми ще багато разів напишемо про їхні перемоги на спортивній ниві.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль