АвторизаціяРеклама

» » Юнак загинув у Бориспільському парку

Юнак загинув у Бориспільському парку

Кримінал в Борисполі

Юнак загинув у Бориспільському парку У понеділок у Бориспільському парку культури та відпочинку стався нещасний випадок. У той час, як біля міського стадіону проходив міжконфесійний фестиваль «Великодня пісня», на сусідньому майданчику для скейтборду хлопець, за версією свідків, вирішив показати свою майстерність катання на велосипеді перед своєю дівчиною і впав на бетон. Швидка вже нічим допомогти не могла.

Скейт-майданчик з відповідними атрибутами збудували більше року тому. Будівництву передувала активна діяльність ініціативної групи, яка тиснула на міське керівництво зробити благородну і корисну справу. Зібрали близько півтисячі підписів. Під «фанфари» і піар меценатів майданчик відкрили, але забули про одне. На подібні об’єкти можна допускати людей під контролем спеціалістів, які б перевіряли, в першу чергу, екіпіровку спортсменів і їхню майстерність.

Скейтбординг належить до екстремальних видів спорту чи розваг, подібно до альпінізму, стрибків із парашутом, авто гонок, де ризик отримати травми і навіть загинути великий. У тому, що призвело до трагедії, розбирається слідство.

Автор: Володимир БІЛКЕЙ

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, трагічний випадок, Міський парк, новини, Скейт-майданчик
Оціни новину →
Переглядів: 1588
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою