АвторизаціяРеклама

» » Яким буде новий-старий фонтан у Борисполі (+ фото)

Яким буде новий-старий фонтан у Борисполі (+ фото)

Новини у Борисполі

Яким буде новий-старий фонтан у Борисполі (+ фото) Мешканці Борисполя, як і гості міста, помітили, що на центральній площі ведуться будівельні роботи. В такий спосіб міська рада наводить красу в адміністративному центрі міста. На стадії завершення пішохідна зона площі. Фіналом має стати поява нового-старого фонтану, що навпроти Бориспільської райдержадміністрації. Зараз він огороджений, тому перехожим не видно, що за парканом. Утім, ми змогли пройти за лаштунки огорожі, щоб дізнатись яким буде новий-старий фонтан.

Почнемо з того, що стару конструкцію в формі кульбабок прибрали. Як пояснив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, вона вже своє відпрацювала.

– Якщо й десь поставимо, то не як фонтан, а елемент декору на одній із вулиць міста, – зазначив заступник.

Як видно з малюнка, замість кульбаб тут стоятиме конструкція у формі скелі, що виглядає з води. На її вершині лежить глечик, із якого виливається вода. Замовник: міська влада; виконавець: ART Stepanov (цій організації замовляли виготовлення глечиків, які вже встановлені на центральній площі – прим.ред.).

Основу нового фонтану складає стара конструкція. Щоб нічого не руйнувати, скульптор розробив спеціальний проект. Так, стінки старого фонтана обшили металевим каркасом. Зверху до нього буде прикріплена сітка. Потому її покриють розчином на цементній основі. Так само буде зроблена скеля і глечик.

Попередньо відомо, що цей фонтан мають відкрити до Дня Конституції України, який відзначають щороку 28 червня.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Фонтан, Бориспіль, Благоустрій
Оціни новину →
Переглядів: 3325
Рейтинг: 4.2/6

Коментарі

avatar
0
2 Спам
Реконструкция этого фонтана участвовала в публичных тендерных закупках через систему ProZorro? Или, как всегда, дерибан бюджете и откаты через "своих"?
avatar
0
3
скорее всего второй вариант
avatar
0
1 Спам
Поставьте освещение для пешеходов хотя бы ЦЕНТРАЛЬНОЙ улицы Киевский Шлях!!! Фонтаны они строят пидара*ы!!! Лишь бы бабло отмывать, фу, *баный СОВОК
avatar

Новини за темою