АвторизаціяРеклама

» » Як в американському трилері

Як в американському трилері

Кримінал в Борисполі

Як в американському трилері Робота продавця в магазині «Водолій», що на Спаській Леваді, вимагає не тільки вміння рахувати гроші, а й міцних нервів. Саме вони знадобилися продавчиням Олені Соловей та Надії Трофімовій, коли минулої суботи, близько 22-ї години, до цього торгового закладу зайшов бідно вдягнений молодий худорлявий чоловік у низько насунутій на очі шапці. Він попросив пачку «Прилук» і дав 10 грн. Поки О.Соловей шукала здачу, молодик витягнув пістолет і, заявивши про пограбування, почав вимагати гроші. Жінки якраз перед тим порахували і сховали виручку, тож у касі було лише гривень 50. Нападника це не влаштовувало й він вимагав значно більшу суму.

У цей час до магазину зайшов чоловік Н.Трофімової, який завжди зустрічає її після роботи. Надія крикнула йому про пограбування. Чоловік спочатку подумав, що це жарт, однак швидко зрозумів усю серйозність ситуації й кинувся на нападника. Зав’язалася боротьба. Трофімова пирснула в обличчя грабіжника сумішшю з газового балончика, після чого вдалося його скрутити. Саме нагодився дільничний міліціонер, який теж допоміг затримати злочинця й передати в руки своїх колег.

Нападником, який погрожував продавцям стартовим пістолетом, виявився раніше судимий переяславець 1984 р.н. Грабіжник має вагітну дружину. Останнім часом молодик зловживав спиртним. Тепер чоловіку, який переплутав Спаську Леваду з Диким Заходом, загрожує ув’язнення.

Кілька років тому одній з продавчинь «Водолія» погрожували ножем, вимагаючи пляшку горілки. Тоді вимагача також спіймали.

Автор: Олександр МАТВІЄНКО

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, пограбування, магазин «Водолій», новини
Оціни новину →
Переглядів: 1082
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою