АвторизаціяРеклама

» » Як на Бориспільщині в умовах карантину відбуватимуться місцеві вибори

Як на Бориспільщині в умовах карантину відбуватимуться місцеві вибори

Суспільство

Як на Бориспільщині в умовах карантину відбуватимуться місцеві вибори Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов пояснив порядок поведінки на виборчих дільницях. Як проходитимуть вибори в умовах карантину та поширення коронавірусу, читайте нижче.

Весь Бориспільський район знаходиться у "червоній" зоні через високий рівень епідемічної небезпеки. Тому посадовець наголосив, що голосування проходитиме з максимальним дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Вирушивши на виборчу дільницю, при собі потрібно мати не лише посвідчення особи, але й захисну маску. Знімати її не рекомендують. Виключення можливе, якщо хтось із членів виборчої комісії попросить "відкрити личко", щоб підтвердити вашу особу. На вході на дільницю кожен виборець проходитиме температурний скринінг.

Рекомендують прийти на виборчу дільницю зі своєю ручкою.

Передбачено, що на дільницях встановлять контейнери з антисептиками для обробки рук. Утилізувати використані захисні засоби можна буде в спеціально встановлені контейнери на виході з дільниць.

– Якщо хтось із виборців захворів на коронавірус, перебуває вдома на амбулаторному лікуванні й хоче проголосувати, варто – не пізніше восьмої години вечора 23 жовтня 2020 року – подати заяву з випискою із медичної карти (форма № 027/о), яку надає сімейний лікар, – пояснив Олег Торкунов.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
місцеві, ковід, виборча, дільниця, рекомендації, вибори
Оціни новину →
Переглядів: 680
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою