АвторизаціяРеклама

» » Як доїхати до райцентру?

Як доїхати до райцентру?

Новини Борисполя

Як доїхати до райцентру? До «Вістей» неодноразово зверталися мешканці Сеньківської сільської ради із скаргами на транспортне забезпечення. Адже рейсовий автобус (підприємство «Автосервіс») курсує маршрутом «Бориспіль — Горобіївка — Перегуди — Велика Стариця — Сеньківка — Андріївка». Щоправда, до села Андріївка, за розкладом, має їздити двічі на день (вранці і ввечері), але не всі водії хочуть їхати до маленького села, бо там, мовляв, небагато людей. Але ж від Андріївки до Сеньківки відстань близько чотирьох кілометрів, і мешканці більше ніяк не можуть дістатися до сільради чи райцентру. Залишається йти пішки. Якщо є змога.

Окрім того, на зворотному шляху вранішнього рейсу нерідко до маршрутки не завжди поміщаються мешканці села Горобіївка, які поспішають на роботу. Адже часто у час «пік» автобус приїжджає невеликий. І виїхати з цього населеного пункту надзвичайно складно. Та ще й коли перерви між рейсами три-чотири години! Але й той, кому пощастило потрапити до автобуса, змушений їхати у страшенну спеку у неймовірній тисняві.

Люди говорять, що неодноразово зверталися зі своїми проблемами до сільської ради, до перевізника, та все марно. Тож жителі Сеньківської сільради сподіваються, що саме через газету вони зможуть достукатися до райдержадміністрації, що їх почують і допоможуть вирішити питання із транспортним забезпеченням. Адже сьогодні гріх говорити про нестачу автобусів чи невелику кількість перевізників.

Джерело: газета "Вісті"

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
маршрутки, Бориспільщина, Район, Сеньківка
Оціни новину →
Переглядів: 1561
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою