АвторизаціяРеклама

» » Як будуть створювати ОСББ у Борисполі, вирішували на рівні держави

Як будуть створювати ОСББ у Борисполі, вирішували на рівні держави

Влада в Борисполі

Як будуть створювати ОСББ у Борисполі, вирішували на рівні держави Микола Корнійчук, тимчасово виконуючий обов’язки Бориспільського міського голови, повідомив, що минулого тижня відвідав всеукраїнську нараду, де обговорювали гострі питання щодо створення ОСББ.

– На сьогодні не затверджений порядок проведення конкурсу на посаду керуючого багатоквартирними будинками, – поінформував М.Корнійчук. – Порядок розроблений, але ще проходить перевірку в Міністерстві юстиції. Також, немає чітких роз’яснень про передачу прибудинкових територій.

ТВО голови також пояснив, що 1 липня – не кінець світу. Створити ОСББ можна в будь-який інший день. Наприклад, 1 серпня, або 1 вересня, або 1 жовтня...

– Як пояснили нам на нараді, допоки остаточно не будуть урегульовані всі питання, обслуговувати будинки продовжать ті ж самі ЖЕК-и, що й обслуговували. Хто створив ОСББ, ті самі визначатимуть яку компанію наймати.

При цьому М.Корнійчук запевнив, що влада міста підтримує створення ОСББ і готова всебічно допомагати.

Крім озвучених Миколою Петровичем гострих питань, є й інші. Наприклад, є проблема отримати в БТІ списку співвласників багатоквартирних будинків. Як пояснив директор КП «Бориспільське БТІ» Анатолій Манько, вони просто не встигають обробити всі запити.

– Звернень багато, – зазначив А.Манько, – а людей мало. Щоб надати відповідь, потрібно опрацювати чимало записів. А це не день і не два.

Відзначимо, до 31 грудня 2012 року всі записи, щодо власників квартир, у БТІ вели в паперовому вигляді. Після 31 грудня 2012 року почали вести електронний Реєстр прав власності на нерухоме майно. Тому, якщо можна обійтись без БТІ, списки видасть і реєстратор. Ще один спосіб дізнатись про співвласників – обійти всі квартири і виписати кожного.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, осбб, комунальщики
Оціни новину →
Переглядів: 1711
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новини за темою