АвторизаціяРеклама

» » Я тобі покатаюся!

Я тобі покатаюся!

Новини у Борисполі

Ні для кого не секрет, що в місті Бориспіль вздовж вулиць (Київський Шлях я не враховую) немає систем відводу води. Внаслідок цього на дорогах утворюються величезні калюжі – після сходу снігу або проливного дощу. Їде автомобіль – пустив хвилю. Мчиться – виникло цунамі. А так як поблизу дороги, як правило, ходять пішоходи, від калюжної води страждають саме вони.

Від того щоб якесь «водило» вас обляпало, ніхто не застра­хований. Питання тільки в тому, як боротися з цією напастю. Я поцікавився в інспектора ДАІ, чи передбачено покарання за це неподобство. З’ясувалося, покарання дійсно є. Коли з вами таке трапилося, потрібно запам’ятати номер автомобіля і звер­нутися в міліцію.

Тільки готуйтеся це довести, адже винува­тець може спокійно заявити, що там не був. Запускати чимось важким услід – не раджу. Можете ко­гось випадково поранити. І в разі судової тяганини швидше відповідатимете ви.

Тому один із дієвих способів боротьби – розвернутися в бік машини, дістати мобільний телефон і по­чати знімати. Швидкість зменшується миттєво!
Наступний, коли ховатися вже нікуди, відійти подалі.
Ще один спосіб – дочекатися, поки автівка проїде.

Також можна зачекати, коли в найближчому майбутньому керівники міста почнуть ходити пішки. Ось тоді, мабуть, і си­стеми відводу води побудують, і побільшає чемних водіїв.

Олекса БОЙКО, для «Форум-Експрес»

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 774
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою