АвторизаціяРеклама

» » Із новими силами знову в бій

Із новими силами знову в бій

Події в Борисполі

Міська ЗОШ №6 новий навчальний рік розпочне нарешті без багаторічних проблем, але із другою зміною, перевантаженими першими класами та вадами здоров’я у кожного третього учня.

У нового керівника і підходи інші. За рік роботи на посаді директора закладу Віра Іванівна Мазура (на фото) не просто взялася за вирішення великих і малих проблем школи, а й вирішила їх!
Чим же зустріне заклад, який очолюєте, учнів 1 вересня? – запитую у директора.
— Для нашого закладу найбільшою проблемою здавна був поганий стан електрообладнання, мереж теплопостачання та водопостачання, а також підлоги у старій школі, якій ось уже 60 років! І от за це літо ці найболючіші проблеми вирішити таки вдалося! На додачу зробили косметичний ремонт із заміною вікон, вирівнюванням та фарбуванням стін. Усе це зробили як за допомогою державних коштів, так і спонсорських.
Щодо старшої школи, то цього літа ми повністю зробили ремонт коридору першого поверху. За рахунок батьківських коштів класні керівники у кабінетах поставили однакові двері. Загальний вигляд довершать картини й інформаційні стенди на стінах та живі квіти. У класах теж було зроблено поточні ремонти. У деяких класах за рахунок батьків на вікнах повісили жалюзі. Окрім цього, нарешті були добудовані туалети для початкової школи.
Похвалюся вирішенням ще однієї проблеми, яка, мабуть, років 60 існувала у школі. Це надвірний туалет і тир. Ними не користувалися багато років, але стояти на території школи ці об’єкти продовжували, притягуючи туди курців та наркоманів. На моє прохання допомогти у вирішенні цієї проблеми, відгукнулася місцева влада, і ось туалет та тир зрівняні із землею. Залишилося туди довезти землі і засіяти усе травою, щоб потім можна було там втілити в життя деякі ідеї ландшафтного дизайну. Також ми нарешті встановили ворота, і тепер територія закладу повністю закрита.
От тільки не вдалося за це літо зробити ще ремонт музичного кабінету та майстерні для хлопчиків. Але то питання часу.
Віро Іванівно, як цього року із підручниками? Проблем не буде?
— На щастя, таких проблем із підручниками, як минулого року, коли учні окремих класів їх отримали аж у квітні, немає. Не повністю забезпечені підручниками поки що лише 1-ші та 11-ті класи, але вже у вересні їх обіцяють довезти. Проте не така втішна ситуація із художньою літературою у бібліотеці – у ній книги старого зразка, нових надходжень немає.
Цьогоріч першачків вистачає?
— Їх більше, ніж достатньо. Перші класи у нас перевантажені: так, на цей рік ми планували чотири перші класи, а набрали п’ять по 32 учні! Відтак 4-й і 5-й або ж 6-й класи будуть навчатися у нас у другу зміну.
Зараз учні та працівники шкільних і дошкільних закладів проходять медогляди. Як у вас це відбувається?
— Медогляди проходимо за графіком. Ось тільки в учнів результати зовсім невтішні: у кожному класі здоровими є лише 3-4 дитини, усі ж інші мають якісь проблеми зі здоров’ям. І ми, зважаючи на ці результати, провели загальні батьківські збори із виступами лікаря, психолога, логопеда. Батьки уважно слухали, ставили питання, але чи зміниться ситуація від того, невідомо.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
1 вересня, Бориспіль, навчальний рік
Оціни новину →
Переглядів: 1144
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою