АвторизаціяРеклама

» » Із 5 квітня на Бориспільщині посилюють карантинні обмеження через COVID-19

Із 5 квітня на Бориспільщині посилюють карантинні обмеження через COVID-19

Суспільство

Із 5 квітня на Бориспільщині посилюють карантинні обмеження через COVID-19 Оскільки кількість хворих на COVID-19 стрімко зростає, на Київщині вводять посилені карантинні обмеження, що зачіпають і Бориспільщину. Більшість шкіл переходить на дистанційне навчання, дитячі садочки закриваються, громадський транспорт їздитиме в певні години, а в Києві діятиме спеціальна система перепусток. Діятимуть такі жорсткі заходи до 9 квітня. Що буде далі, покаже час.

За інформацією Виконавчого комітету Бориспільської міської ради, на території Бориспільської міської об’єднаної громади громадський транспорт у години-пік – із 07:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00 – курсуватиме без обмежень. Решта може бути обмежена й скорочена надалі, якщо ситуація із захворюваністю погіршуватиметься. Транспортом зможуть користуватися всі, але за умови наповненості в салонах не більше, ніж на 50%.

Зовсім інша ситуація з громадським транспорт у місті Києві. Там вимагатимуть перепустки. Для тих, хто прямуватиме до столиці, потрібно звернутися до Київської міської держадміністрації, щоб отримати перепустку на проїзд у київському громадському транспорті.

ЯК ОТРИМАТИ ПЕРЕПУСТКУ: https://cutt.ly/zcgXJQG

Щодо навчальних та позашкільних закладів, школи в Бориспільській ОТГ повністю переходять на дистанційну форму навчання, як і позашкілля. Щодо садочків, вони будуть закриті до 9 квітня 2021 року, поки що. Якщо ситуація погіршиться, обмеження можуть бути подовжені.

У Пристоличній громаді (а це села Щасливе, Велика та Мала Олександрівка, Чубинське, Дударків) Щасливський НВК повністю перейде на дистанційну форму навчання. Дударківська ЗОШ поновить навчання офлайн для учнів 1-4 класів, а решта учнів навчатиметься дистанційно. Як навчатимуться у Великоолександрівській ЗОШ під питанням.
Щодо дитячих садочків, у Пристоличній громаді вони працюватимуть у звичному режимі.

Що стосується пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), в Бориспільській ОТГ воно відбудеться 10 квітня. Обіцяють, що проводитимуть із дотриманням усіх обмежень та процедур. У Борисполі пробне ЗНО проведуть у: ЗОШ №8, ЗОШ №6 та в Гімназії "Перспектива".

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
карантин, COVID-19, обмеження, Бориспіль, Район
Оціни новину →
Переглядів: 896
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою