АвторизаціяРеклама

» » Іванків відсвяткував 800-річчя

Іванків відсвяткував 800-річчя

Новини з району

Ювілейний День народження села відзначали на Івана Купала. Подарунком для іванківців та гостей села стала концертна програма (яка хоч і розпочалася пізніше через погодні умови, але тривала до ранку), а також вручення головою райдержадміністрації Анатолієм Ольшанським та заступником голови районної ради Іваном Недогибченком близько 70 довгоочікуваних державних актів на землю мешканцям села.

Власне, процес вручення актів і розпочав заплановані святкові заходи. Біля новенького, нещодавно відремонтованого клубу, зібралися люди, щоб нарешті отримати з рук районного керівництва омріяні зелені папірці. Не залишився без подарунку з нагоди ювілею села і місцевий осередок духовності – красиву ікону для церкви прийняв із рук поважних гостей отець Володимир.

Через те, що ближче до вечора стихія залишила село без світла, для проведення усього напланованого іванківці спеціально дістали генератора. Світло працівники РП таки згодом відновили, але святкування вирішили продовжувати все ж таки «за підтримки» генератора. Зокрема, сільським головою Анатолієм Туром у затишній атмосфері загального святкування були відзначені кращі люди села. Усіх присутніх на святі порадувала своїм виступом місцева самодіяльність, а близько 22.00 приємним сюрпризом стали виступи Ніни Матвієнко та її доньки Тоні, а також відомого ансамблю «Світязь». Завершилося свято феєрверком, а до 3-х годин ранку молодь в Іванкові «запалювала» на дискотеці.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1069
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою