АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Інтерв'ю
  4. »
  5. Интервью с организаторами детских праздников «Show Kids» в Борисполе

Интервью с организаторами детских праздников «Show Kids» в Борисполе

Інтерв'ю

Интервью с организаторами детских праздников «Show Kids» в Борисполе Редакция Движение Борисполя побеседовала с организаторами детских праздников «Show Kids» в Борисполе.

Добрый день. Расскажите немного про мастерскую детских праздников «Show Kids»
Сама ідея відкриття майстерні виникла не випадково. Захотілося чогось веселого і святкового. Адже як прекрасно дарувати радісні емоції і позитив оточуючим, особливо, коли це діти. Їх свята хочеться перетворювати в казку з пригодами і сюрпризами.

Какие персонажи в основном ходят к Бориспольским детям?
В "Show Kids" працюють два молодих досвідчених аніматора. Стосовно персонажів, то їх багато. Але все залежить від бажання малечі, кого вони чекають на своє свято. А це і Пірати Джек і Мері, з пригодами в пошуках скарбів і весела пара мишок Міккі та Мауса з цікавими іграми і сюрпризами і Білосніжка в захоплюючій пригоді з казковою відмочкою, феї та метелики з захоплюючими іграми та розвагами. В подальшому на малюків чекатимуть клоуни та різноманітні герої сучасних казок і мультфільмів.

Есть ли у вас какие–то "эксклюзивные" программы для маленьких Бориспольцев?
Кожен сценарій програми - це вже ексклюзив. Та наша майстерня завжди пропонує найрізноманітніші додаткові послуги: оформлення приміщення (банери, ковпачки, язички, гірлянди, хлопавки, гелеві кульки), ляльковий театр для наймолодших, а також генератор мильних бульбашок. Для батьків пропонуємо ексклюзивний виступ саксофоніста, який завжди вражає дітей і дорослих. В майбутньому також збираємось пропонувати шоколадний фонтан і фонтан для напоїв. Наші прагнення на цьому не зупиняються: скоро вперше в Борисполі буде створено Шоу мильних бульбашок.

Случались ли у вас какие–то неловкие или курьезные моменты?
Курйозів і незручних ситуацій у нас не траплялося. Але ми працюємо з дітьми, а їх поведінку дуже важко передбачити. Та наші досвідчені аніматори знайдуть підхід до кожної дитини.

Как часто Бориспольци заказывают праздник для своих детей?
З кожним роком потреба в послугах користується все більшою популярністю. Адже, як ми вже згадували вище, свято дитини кожні люблячі батьки хочуть перетворити в справжню казку.

Какую территорию вы охватываете, на какое расстояние вы выезжаете?
Взагалі-то працюємо в Борисполі. Але також за бажанням замовника маємо змогу працювати в Бориспільському районі, Києві та Переяславі.

Многие, наверное, заинтересуются вашей мастерской детских праздников. Оставьте нашим читателям свои контакты.
З нами можна зв’язатися подзвонивши по телефонам : (044) 331-76-75; (050) 205-13-12; (063) 684-52-31
Або написавши нам листа на електронну адресу: showkids@ukr.net. Також у нас є сторінка у соціальній мережі Вконтакте: http://vk.com/showkids

И напоследок. Что бы вы посоветовали нашим читателям и Бориспольским родителям?
Не втрачайте можливість створити незабутнє свято для себе, своїх діток та друзів, а в цьому вам з радістю допоможе Майстерня дитячих свят "Show Kids".

Джерело: http://www.borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
интервью, Show Kids
Оціни новину →
Переглядів: 6642
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою