АвторизаціяРеклама

» » Інтернет іде у села

Інтернет іде у села

Новини у Борисполі

Інтернет іде у села Сьогодні ми не уявляємо свого життя без Інтернету. Але навіть на Бориспільщині під Києвом провідний ОГО Інтернет поки що залишається привілеєм, переважно, жителів міста. Чому ж ця послуга доступна не всім?

Про це наша розмова із заступником начальника ЦПТ №6 Петром Олександровичем Отопковим.

— Донедавна ситуація була саме такою: дуже багато жителів сіл мали бажання стати абонентами швидкісного Інтернету ОГО, але підключитися не могли через відсутність інтернет-майданчиків або вільних портів на АТС. Але сьогодні «Укртелеком» узяв курс саме на забезпечення Інтернетом жителів сільської місцевості. Із сіл Бориспільщини першими стали Вороньків, Чубинське, Гора, Гнідин, Проців, Кийлів, які мають на АТС інтернет-майданчики. Так, жителі Воронькова, які подавали заяви на підключення Інтернету, вже отримали повідомлення, що вони будуть підключені найближчим часом. Тут буде додано ще 48 портів, навіть більше, ніж ми зараз маємо заяв.

А села Глибоке, Іванків, Щасливе, Мирне, Вишеньки, Ревне, де встановлені станції на більш ніж 500 номерів та до них проведені волоконно-оптичні кабелі з центральної АТС, взагалі ще не мали інтернет-майданчиків. У цих селах планується їх встановити до кінця поточного року.

У селі Іванків на першому етапі ми плануємо встановити 128 інтернет-портів. Адже не кожен абонент має комп’ютер, не кожен з власників комп’ютера хоче мати Інтернет. Якщо бажаючих буде більше, ми скрізь передбачаємо можливість розширювати кількість портів підключення. Тож можна сміливо подавати заявки на підключення. Це стосується жителів усіх названих сіл.

До списку сіл, які незабаром будуть із Інтернетом, поки що не потрапили Головурів, Старе, Сошників, Дударків, Сеньківка. Підключення їх до Всесвітньої мережі буде вже наступним етапом програми розширення наших інтернет-послуг на сільську місцевість. Тож жителям цих сіл доведеться ще трохи зачекати. Хоча і їм уже сьогодні можна і потрібно подавати заяви на підключення до Інтернету.

Користуючись нагодою, хотів би звернути увагу абонентів, які ще й сьогодні користуються Інтернетом за технологією відкритого доступу «Dial-up». Перша і видима незручність цього Інтернету — це те, що під час роботи в мережі перекривається телефонний зв’язок. Друга менш помітна, але більш відчутна — дуже маленька швидкість, усього 56 кілобіт. Таким абонентам ми пропонуємо перейти на нову технологію і за ті самі гроші користуватися Інтернетом з набагато більшою швидкістю (щонайменше 5 мегабіт). Тоді замість перспективи повільно відкривати текстові документи і картинки людина зможе дивитися кінофільми і слухати музику он-лайн (не скачуючи попередньо усе на комп’ютер). Дивує, що не всі поспішають скористатися такою пропозицією. Мені важко зрозуміти, чому…

Автор: Ірина ГОЛУБ

ДЖерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Мирне, Бориспільщина, Глибоке, Іванків, Вишеньки, новини, Села, інтернет, Щасливе, Ревне
Оціни новину →
Переглядів: 1906
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою