АвторизаціяРеклама

» » Ім’я Анатолія Федорчука пропонують присвоїти Бориспільському академічному ліцею

Ім’я Анатолія Федорчука пропонують присвоїти Бориспільському академічному ліцею

Новини Борисполя

Ім’я Анатолія Федорчука пропонують присвоїти Бориспільському академічному ліцею Сьогодні на сайті Бориспільської ради з’явилося повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Анатолія Федорчука Бориспільському академічному ліцею. Відповідну пропозицію озвучив міський голова Володимир Борисенко під час офіційного вступу на посаду Бориспільського міського голови, яке відбулося 26 січня поточного року. А вже 1 лютого 2021 року він підписав розпорядження №18, яке й дало старт пропозиції.

До обговорення запрошують усіх жителів Бориспільської міської територіальної громади, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання та організації, політичні партії, представники засобів масової інформації тощо.

Відповідальною за організацію громадського обговорення та проведення відповідних заходів є заступниця Бориспільського міського голови Людмила Василівна Пасенко. Термін проведення громадського обговорення складає два місяці з дня опублікування повідомлення на офіційному веб-сайті міської ради (починаючи з 3 лютого). Будуть враховані думки колективу Бориспільського академічного ліцею; висновки топонімічної комісії та громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради; електронні та письмові пропозиції та зауваження.

Усі пропозиції та зауваження потрібно подавати в письмовій формі до виконавчого комітету Бориспільської міської ради упродовж встановленого терміну за адресою: 08301, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72, кім. 215 (відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю); тел. (04595) 6-07-44.

Також пропозиції та зауваження можна надіслати електронною поштою на адресу: borispil@i.ua. У листі потрібно буде вказати своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу. Юридичні особи можуть подавати пропозиції (зауваження) в письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не будуть розглядатись та реєструватись!

Звіт про результати громадського обговорення щодо присвоєння імені Анатолія Федорчука Бориспільському академічному ліцею буде опубліковано протягом 14 днів після закінчення громадського обговорення та оприлюднено на офіційному веб-сайті Бориспільської міської ради.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Федорчук, обговорення, Академічний, ліцей, присвоїти, Бориспіль, Борисенко
Оціни новину →
Переглядів: 659
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою