АвторизаціяРеклама

» » І не кажіть, що бориспільске ЖРЕУ не працює

І не кажіть, що бориспільске ЖРЕУ не працює

Новини у Борисполі

І не кажіть, що бориспільске ЖРЕУ не працює Часто доводиться чути від людей, що ЖЕКи нічого не роблять. Утім, нещодавно стали свідками того, що все ж таки роблять. Так, 30 червня 2016 року на вулиці Привокзальна, що в Борисполі, біля будинку №3-а (гостінка) працівники КП ЖРЕУ міняли в підвалі трубу холодної води. Напередодні її прорвало, бо вся іржава і в дірках.

За словами працівників комунального господарства, в цьому підвалі, як і в більшості будинків по місту Борисполю, труби саме в такому стані. Міняють не всі одразу, а коли яку прорве. Кажуть, у людей борги за комунальні послуги, тому й ремонтують, коли припече.

Але того дня в гостінці не тільки трубу міняли. До слова, там живе інвалід, який звернувся з заявою, щоб йому зробили спуск на інвалідному візку. Мешканці як побачили, зраділи. І за інваліда, і за матусь, яким буде зручно спускати коляски з дітьми. Щоправда, не так сталось, як гадалось.

Працівники пояснили, що в них є чіткі розміри під конкретний інвалідний візок. Крім того, спуск рухомий і його можна закривати на замок, а ключ буде зберігатись в інваліда. Захоче виїхати в двір, замка відімкнув, спуск опустив, з’їхав. Повертається додому – закрив.

– Нам сказали, ми й робимо по розміру, – ділиться працівник і вже тихіше, щоб «начальство» не чуло, – може, хто з дитячою коляскою підійде, заміряємо і зробимо універсальний спуск.

Деякі мешканці – почувши пояснення – почали посміюватись, спостерігаючи за такою роботою. Деякі просто мовчки проходили, не цікавлячись тим, хто там щось робить; а коли дізнавались ХТО, видавали стандартне «...це ж ЖЕК, ми йому платимо, мають робити». Деякі – з нами цим ділились мешканці – побачивши спуск, заявляли, що зріжуть його і здадуть на металолом.

Продовженням цієї історії стали суперечки майстрині з КП ЖРЕУ (на світлині вона в чорній масці). Спочатку жінка агресивно пояснювала представнику сайта, що її не можна фотографувати без її згоди. Пані забула, що вона на роботі і ми фотографуємо не її приватне життя. Потім трапилась суперечка між нею та мешканкою гостінки. Остання, не менш емоційно ділилась із майстринею і про якість роботи, і про ЖРЕУ, і про Хворостянка (керівник).

Хотілося б іще про воду в підвалі – точніше в укритті на випадок бомбування – розповісти; про те, як люди взимку отруту від комарів купують, але то вже наступного разу. І не кажіть, що бориспільске ЖРЕУ не працює.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, ЖРЕУ, Благоустрій, комунальщики, труби, комунальники, жек
Оціни новину →
Переглядів: 1299
Рейтинг: 4.0/6

Коментарі

avatar

Новини за темою