АвторизаціяРеклама

» » І куди бідному велосипедистові податися?

І куди бідному велосипедистові податися?

Новини Борисполя

Жителі Борисполя скаржаться на загазованість вулиць, особливо центральної — Київського Шляху. За кордоном до вирішення подібної проблеми підійшли кардинально: обладнали велосипедні доріжки і «парковки» для велосипеду. У Борисполі, щоб доїхати велосипедом від одного краю міста до іншого, потрібно, щонайбільше, 40 хвилин. От тільки їздити страшно.

Якщо їдеш за правилами по краю проїжджої частини, ризикуєш, перебуваючи поряд із автомобілями. Обереш для проїзду тротуар — це поза правилами, зате безпечно.

Проте існує ще одна проблема: де припаркувати велосипед? Адже його потрібно ще й прив’язати тросиком. Там, де є парканчики-турнікети, ця проблема вирішується просто. Але навіть не всі магазини, які мали б ставити на перше місце комфорт для усіх їхніх відвідувачів, потурбувалися, щоб біля них можна було безпечно поставити велосипед. Так, наприклад, біля торгового центру «AeroMall» з часу відкриття і до сьогодні велосипед доводиться прив’язувати до ліхтарного стовпа. Так само нелегко знайти місце, щоб припаркувати двоколісного коня, біля недільного ринку на Луговій. У той же час пасажири переповненої маршрутки часто із заздрістю поглядають на велосипедистів, яким не потрібно тіснитися в автобусі, щоб дістатися центру Борисполя.

Навряд чи реально найближчим часом міській владі вирішити проблему велосипедних доріжок, хоча, плануючи майбутній розвиток міста, цей напрямок потрібно враховувати обов’язково. А от збільшити кількість велосипедних «парковок» за рахунок власників ринків, торгових центрів і магазинів — цілком реально. А для нових магазинів ця вимога має бути обов’язковою.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
доріжки, суспільство, велосипедист
Оціни новину →
Переглядів: 795
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою