АвторизаціяРеклама

» » І депутат Бориспільської райради, і рекетир?

І депутат Бориспільської райради, і рекетир?

І депутат Бориспільської райради, і рекетир? У Службі безпеки України повідомили, що ними був затриманий депутат Бориспільської районної ради VIII скликання. Затримали за підозрою в вимаганні 40 тисяч доларів США в київського нотаріуса.

За інформацією, народний обранець погрожував нотаріусу звинуватити останню у недоброчесності. Що, в результаті, призведе до вилучення в неї нотаріального свідоцтва і виключення з Єдиного реєстру нотаріусів. При цьому "рекетир" залякував "жертву" своїми впливовими знайомствами серед політиків та в Міністерстві юстиції. Він запевняв нотаріуса, що всього цього можна уникнути, якщо та заплатить вказану суму.

Коли нотаріус погодилася заплатити, депутат пояснив, як буде краще передати йому долари. За планом він мав отримати їх у пункті обміну валют, щоб ніхто не запідозрив. У подальшому чоловік збирався на ці гроші придбати криптовалюту.

Затримали горе-ділка оперативники спецслужби просто біля обмінника в Шевченківському районі столиці. Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину за ч.3 ст.369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

Як стало відомо "ЦеБориспіль", вказаний обранець, якого підозрюють у вимаганні, це Будюк Юрій Григорович. Він є депутатом Бориспільської райради від політичної партії "Слуга народу". Ні в районній раді, ні в осередку партії ніяк не прокоментували цю ситуацію, зіславшись, що триває слідство.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
долари, районна, Бориспільська, СБУ, депутат, вимагав, рада, затримали
Оціни новину →
Переглядів: 530
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою