АвторизаціяРеклама

» » Гуртом відтворимо старий Бориспіль

Гуртом відтворимо старий Бориспіль

Новини у Борисполі

Гарну справу започаткував творчий колектив художньої майстерні «Пепса». Його керівник Володимир Чекулай, корінний бориспілець, сказав, що, на жаль, безповоротно стирається з людської пам’яті обличчя Борисполя, яке він мав кілька десятків років тому. Та в сімейних альбомах багатьох наших земляків зберігаються старовинні фотографії Борисполя і його мешканців.

Щоб зберегти історичну пам’ять, колектив «Пепси» виступив із ініціативою створити унікальний фотоальбом «Старий Бориспіль». До його випуску може долучитися кожен наш земляк, який має старі фотознімки із зображеннями міста: вулиць, кутків, левад, хат, церков, адмінбудівель, базарів, витворів мистецтва, промислів, ремесел, а також старих бориспільських родин. Усе це може бути доповнене короткими розповідями про тих, кого вже давно нема на цім світі. До створення альбому повинні долучитися і депутати міськради, голови вуличних комітетів, адже вони бувають у домівках своїх виборців.

Друкованим виданням, яке активно долучилося до культурологічної програми «2010 – рік історії Борисполя» і постійно друкує фотографії старого Борисполя.

Фотознімки просимо приносити за адресою: вул. Київський Шлях, 106, художня майстерня «Пепса» (у дворі колишньої школи № 2), тел.: 5-16-63; 067-777-42-66 або за адресою: вул. Котляревського, 12, тел.: 6-62-23. Копії знімків будуть зроблені у Вашій присутності.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Пепса, старий Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1033
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
1
1 Спам
Очень многими и славными делами славиться Владимир Чекулай -и это не обычные слова старого друга . Таких людей очень мало, их начинания нужно всячески поддерживать! / Миколин гурт/---Владимир!
avatar

Новини за темою