АвторизаціяРеклама

» » Губернатор Київщини представив голову Бориспільської РДА

Губернатор Київщини представив голову Бориспільської РДА

Новини з району

Губернатор Київщини представив голову Бориспільської РДА 19 квітня 2010 р. голова Київської обласної держадміністрації Анатолій Присяжнюк представив активу Бориспільщини новопризначеного голову Бориспільської РДА Анатолія Івановича Ольшанського. Зачитавши розпорядження Президента України про його призначення, Анатолій Йосипович подякував Павлу Йосиповичу Главаті, попередньому голові адміністрації за позитивні зміни в розвитку Бориспільського регіону за час його перебування на цій посаді, а також коротко охарактеризував ситуацію в Київській області, акцентуючи увагу керівництва району на неухильному виконанні бюджетних показників, своєчасній виплаті заробітної плати, розрахунках за енергоносії.

Також Анатолій Йосипович висловив надію на те, що Бориспільська міська і районна влада працюватимуть злагоджено, спільними зусиллями поліпшуючи інвестиційний клімат регіону, спільно вирішуючи всі нагальні питання сьогодення. Одночасно він звернув увагу правоохоронців на посиленні захисту прав ошуканих землевласників тощо.

Олександр Качний, перший заступник голови Київської обласної ради повідомив про створення депутатської більшості в обласній раді, яка налаштована на конструктивну співпрацю з головою КОДА, міськими головами, головами РДА, керівниками органів місцевого самоврядування Київщини. Павло Главаті у своєму короткому виступі подякував районній раді, своїм заступникам, сільським головам, працівникам апарату за взаєморозуміння, за плідну співпрацю, завдяки якій в Бориспільському районі стабільно розвивається промисловість, сільське господарство, місцевий бізнес, відсутня заборгованість з заробітної плати тощо. Щирими, теплими оплесками зал відповів йому, а від керівництва області йому було вручено квіти.

У заході взяли участь депутати обласної, районної, міської, сільських рад, міський голова м. Бориспіль Анатолій Федорчук, його заступники, керівники правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій Бориспільського району, працівники РДА, місцеві ЗМІ.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1684
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою