АвторизаціяРеклама

» » Графік роботи інструкторів з фізкультурно-оздоровчої роботи у Бориспільському районі

Графік роботи інструкторів з фізкультурно-оздоровчої роботи у Бориспільському районі

Новини з району

Графік роботи інструкторів з фізкультурно-оздоровчої роботи у Бориспільському районі До редакції сайту Borispol.org.ua потрапив Графік роботи інструкторів з фізкультурно-оздоровчої роботи Бориспільського районного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Даний графік був затверджений Директором БРЦФЗН «Спорт для всіх» - В.В.Неділько, тож, ми вирішили його опублікувати.

Які спортивні секції працюють у селах Бориспільського району:

У селі Кучаків:
● Футбол - дорослі - спортивна зала ЗОШ (щовівторка та щоп’ятниці з 19:00 до 21:00, а також щонеділі з 16:00 до 18:00)
● Тренування з футболу - юнаки - спортивна зала ЗОШ (щосереди з 19:00 до 21:00 та щоп’ятниці з 17:00 до 19:00)
● Волейбол - всі вікові категорії - спортивна зала ЗОШ (щочетверга та щосуботи з 19:00 до 22:00)

У селі Лебедин:
● Настільний теніс - дорослі - приміщення будинку культури (щопонеділка з 19:00 до 21:00 та щосуботи з 12:00 до 14:00)

У селі Мартусівка:
● Група здоров′я - всі вікові категорії - спортивний майданчик НВО (дні тижня не вказані)
● Заняття з фітнесу та стречингу (жін) - всі вікові категорії (два дні на тиждень за домовленістю з 18:30 до 20:00)
● Міні-футбол - діти 8-12років - спортивний майданчик НВО (щопонеділка та щосереди з 13:00 до 14:30)
● Проведення змагань з ігрових видів спорту - всі вікові категорії - спортивний майданчик села (щосуботи та щонеділі з 14:00 до 18:00)

У селі Сеньківка:
● Тренування дітей з футболу - 7-18 років - спортивна зала ЗОШ (щопонеділка, щосереди та щочетверга з 16:00 до 18:00)
● Тренування дітей з волейболу - 7-18 років - спортивна зала ЗОШ (щовівторка та щоп’ятниці з 18:00 до 20:00)
● Тренування футбольної команди - дорослі - спортивна зала ЗОШ, спортивний майданчик (щосуботи з 17:00 до 19:00)
● Настільний теніс - всі вікові категорії - приміщення школи (щосуботи з 20:00 до 21:00 та щонеділі з 14:00 до 18:00)

У селі Вороньків:
● Пауерліфтинг, армреслінг, гирьовий спорт (дитяча група) - Діти 13-18 років - Спортклуб «СПАРТА» (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 15:00 до 18:00)
● Пауерліфтинг, армреслінг, гирьовий спорт (доросла група) - Дорослі з 18 років - Спортклуб «СПАРТА» (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 18:00 до 21:00)

У селі Проців:
● Боротьба - Підлітки та дорослі з 16 років - Спортзал «Фанат» в с. Проців (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 16:00 до 18:00)
● ЖКСФС «Woomen’s club» - Жінки та дівчата з 16 років - Спортзал «Фанат» в с. Проців (щовівторка та щочетверга з 15:00 до 16:30)
● Клуб спортивного танцю «Діамант» - молодша група з 6 років, старша група до 16 років - Будинок культури в с.Проців (щосереди з 12:00 до 13:00 та з 13:00 до 14:00, а також, щочетверга з 15:00 до 16:00 та з 16:00 до 17:00)
● Шахи - діти та підлітки до 16 років - Процівська ЗОШ (щосереди з 13:00 до 14:00)
● Тайський бокс - діти та підлітки до 16 років - Спортзал «Фанат» (щосереди та щоп’ятниці з 16:00 до 17:30)

У селі Любарці:
● Настільний теніс - всі вікові категорії - спортзал шкільний (щосуботи з 16:00 до 17:00)
● Волейбол - всі вікові категорії - шкільний спортзал (щосуботи з 17:00 до 19:00)
● Тренування для дітей з футболу (з 1 травня) - 6-9 років, 10-13 років - Футбольне поле села (щопонеділка та щочетверга з 16:00 до 18:00, щонеділі з 10:00 до 12:00)
● Робота з населенням та проведення спортивних ігор - Любарці (щосуботи з 17:00 до 19:00, щонеділі з 10:00 до 19:00)

У селі Глибоке:
● Настільний теніс - всі вікові категорії - Будинок культури (щодня з 18:00 до 21:00)
● ЗФП, оздоровча ходьба та біг - всі вікові категорії - футбольне поле села (щовівторка з 18:00 до 19:00)
● Волейбол - всі вікові категорії - спортивна зала ЗОШ (щосереди з 18:00 до 20:00)
● Футбол - всі вікові категорії - футбольне поле села (щочетвега з 18:00 до 20:00)
● Шашки, шахи - всі вікові категорії - Будинок культури (щонеділі з 17:00 до 20:00)

У селі Проліски:
● Тренування з флорболу 7-19 років - Будинок культури (щопонеділка з 16:00 до 21:00)
● Настільний теніс - всі вікові категорії - Будинок культури (щовівторка з 16:00 до 18:00
● Флорбол (дівчата) - 7-19 років - Будинок культури (щосереди з 16:00 до 21:00
● Настільний теніс - 6-14 років - Будинок культури (щочетверга з 16:00 до 18:00 та щосуботи з 12:00 до 16:00)
● Флорбол - Ю-8, Ю-10, Ю-12, Ю-14, 1-ліга, Дівчата-вища ліга - Будинок культури (щоп′ятниці з 16:00 до 21:00)

У селі Щасливе:
● Волейбол - дорослі - Спортивна зала НВК (час не вказаний)
● Настільний теніс - всі вікові категорії - Приміщення НВК (щосуботи з 12:00 до 16:00)
● Проведення заходів з ігрових видів спорту - всі вікові категорії - Спортивні майданчики (щонеділі з 14:00 до 18:00)

У селі Ревне:
● Спортивні ігри - Школярі (середня та старша групи) - спортивна зала ЗОШ (щовівторка з 18:00 до19:00, щосереди та щоп′ятниці 17:00-18:00, 18:00-19:00
● Спортивні ігри - Школярі (старша група (юнаки та дівчата)) та дорослі - спортивна зала ЗОШ (щовівторка та щочетверга з 19:00 до21:00, щонеділі з 12:00 до 15:00)
● Настільний теніс - всі вікові категорії - приміщення ЗОШ (щовівторка, щосереди, щочетверга, щоп′ятниці з 18:00 до 21:00,щонеділі з 12:00 до 15:00)
● Футбол - всі вікові категорії - футбольне поле села (щонеділі з 17:00 до 20:00)

У селі Рогозів:
● Футбол - Школярі 2005-2007р.н. - спортивна зала ЗОШ, спортивний майданчик (щопонеділка, щосереди та щоп′ятниці з 17:30 до 20:00)
● Футбол - Школярі 2008-2010р.н. - спортивна зала ЗОШ, спортивний майданчик (щопонеділка, щосереди та щоп′ятниці з 16:30 до 17:30)
● Футбол - старша група, дорослі - спортивна зала ЗОШ, спортивний майданчик (щосереди з 20:00 до 21:30 та щосуботи з 12:00 до 14:00
● Спортивні ігри - старша група, дорослі - спортивна зала ЗОШ (щосуботи з 14:00 до 16:00)

У селі Головурів:
● Волейбол - всі вікові категорії - спортивна зала ЗОШ (щовівторка, щочетверга з 19:00 до 21:00, щосуботи з 18:00 до 20:00)
● Легка атлетика - 6 - 7 кл. - спортивний майданчик (щопонеділка, щовівторка, щочетверга з 15:30 до 16:30)
● Баскетбол - 8 - 9 кл. та 5 кл. - спортивна зала ЗОШ (щовівторка з 14:10 до 15:30, щоп′ятниці з14:10 до 15:30)
● Футбол - всі вікові категорії - футбольне поле села (щовівторка та щочетверга, час не зазначений)

У селі Мирне:
● Баскетбол - спортивна зала села (щопонеділка з 19:00 до 20:30, щосереда з 19:30 до 20:30)
● Бокс - юнаки - спортивна зала села (щопонеділка з 17:30 до19:00, щосереди з 17:30 до 18:30)
● Настільний теніс - всі вікові категорії - Будинок культури (щосереди з 18:30 до 19:30, щоп′ятниці, щосуботи, щонеділі з 17:00 до 18:30)
● Волейбол - всі вікові категорії - спортивна зала села (щоп′ятниці, щосуботи, щонеділі з 18:30 до 20:30)
● Футбол - юнаки, молодь - футбольне поле (щовівторка та щочетверга з 18:30 до 20:30)

У селі Іванків:
● Волейбол - всі вікові категорії - спортивна зала ЗОШ (щовівторка, щочетверга з 19:00 до 20:00)
● Настільний теніс - всі вікові категорії - Будинок культури (щосуботи з 19:00 до 21:00)

У селі Старе:
● Футбол - 2004-2006р.н. - Старинська ЗОШ (щопонеділка, щосереди та щочетверга з 16:30-18:00)
● Футбол - 2007-2009р.н. - Старинська ЗОШ (щопонеділка, щосереди, щочетверга з 15:00-16:30)
● Футбол - Юнаки, дорослі - Старинська ЗОШ (щоп′ятниці та щосуботи з 17:00-18:30)
● Волейбол - Юнаки, дівчата, дорослі - спортивна зала ЗОШ (щовівторка з 16:00 до 18:00, щоп′ятниці з 15:00 до 16:30, щосуботи з 14:00 до 16:00)
● Настільний теніс - всі вікові категорії - Старинська ЗОШ (щонеділі з 12:00 до 14:00)

У селі Велика Олександрівка:
● Футбол - 13-15 років - спортивна зала ЗОШ, майданчик з штучним покриттям (щовівторка, щочетверга з 18:00 до 19:30)
● Футбол - Дорослі - Майданчик з штучним покриттям, сільський стадіон (щопонеділка, щосереди з 19:30 до 21:00, щосуботи з 15:00 до 17:00)
● Волейбол - Дорослі (чоловіки, жінки) - спортивна зала ЗОШ (щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці з 20:00 до 22:00 )
● Баскетбол - школярі - спортивна зала ЗОШ (щовівторка, щочетверга з 16:30 до 19:00, щосуботи з 10:00 до 12:00)
● Настільний теніс - всі вікові категорії - спортивний майданчик школи (щодня, час не вказано)
● Волейбол - юнаки, дівчата - спортивна зала ЗОШ (щовівторка, щочетверга з 15:00 до 16:30)

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільщина, спорт, секції
Оціни новину →
Переглядів: 316
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою