АвторизаціяРеклама

» » Горіло так, що видно було в Борисполі

Горіло так, що видно було в Борисполі

Кримінал в Борисполі

Горіло так, що видно було в Борисполі У суботу 6 липня густий стовп чорного диму можна було побачити за багато кілометрів.

Як з’ясувалось, то горіла вантажівка на об’їзній дорозі між селами Мала Олександрівка та Проліски. На місці, куди мені з моїм гарним товаришем Володимиром Хуторним усе ж таки вдалося дістатися, долаючи кількакілометровий затор, дізнавався деталі.

Водій MAN-а , чий причіп загорівся, розповів, що спочатку не бачив вогню. Про біду з вантажем він дізнався від колег-далекобійників, які повідомили по рації тривожну новину: «Ти гориш!». Після попередження водій терміново зателефонував на номер 101. Втім, не зупинився. Їхав скільки міг, щоб відтягнути подалі від лісу та від моста охоплений полум’ям причіп.

Детальніше про те, як «Горіло так, що видно було в Борисполі», читайте у Бориспільській газеті «Термінал: » №24(107) від 12 липня 2013 року

Горело так, что видно было в Борисполе

В субботу 6 июля густой столб черного дыма можно было увидеть за много километров.

Как выяснилось, это горел грузовик на объездной дороге между селами Малая Александровка и Пролиски.

На месте, куда мне с моим хорошим товарищем Владимиром Хуторным все же удалось добраться, преодолевая многокилометровые пробки, узнавал детали.

Водитель MAN-а, чей прицеп загорелся, рассказал, что сначала не видел огня. О беде с грузом он узнал от коллег–дальнобойщиков, которые сообщили по рации тревожную новость: «Ты горишь!». После предупреждения водитель срочно позвонил на номер 101.

Впрочем, не остановился. Ехал сколько мог, чтобы оттянуть подальше от леса и от моста горящий прицеп.

Подробнее о том, как «Горело так, что видно было в Борисполе», читайте в Бориспольской газете «Терминал:» № 24 (107) от 12 июля 2013

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Борисполі, Горіло, Видно, так, було
Оціни новину →
Переглядів: 2186
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою