АвторизаціяРеклама

» » Горе від свічок

Горе від свічок

Інциденти

с. Рогозів, вул. Леніна 08.01.10 р. (за шосту вечора)
Пожежу в одному з приватних будинків помітили сусіди. З вікна кімнати клубами виходив їдкий дим, тому сумніватися не доводилось – у людей горе. В таких випадках кожна секунда затримки на вагу людського життя. Хто міг кинувся в задимлену спальну кімнату, побігли по сусідам, викликали пожежників.

Зовні будинок не постраждав. А от із середини все закоптилось до чорноти. Власне це й забрало життя господаря та його 23-річної доньки. Люди просто отруїлись чадним газом. Під час дізнавання всіх обставин трагедії з’ясувалось, будинок другий місяць стоїть без електрики. Відключили за борги. Натомість – господарі почали користуватися свічками. Одна з версій, пожежа сталась через необережне поводження з вогнем. Свічка могла впасти і наробити горя. Друга не виключає наслідків неправильного користування пічним опаленням. м. Бориспіль.

Соцмістечко, 347 12.01.10 р. (ранок, дев’ятий час)
Інша пожежа, де фігурує свічка, майже виникла в квартирі однієї з п‘ятиповерхівок. Тут люди своєчасно помітили дим і загасили вогонь на ранній стадії. Тим не менше викликали рятувальників.

Справа в тому, що в цьому будинку прописана жінка. Влітку її практично не видно, а взимку вона знову в’їжджає. Ще одне з дивацтв даної пані – вона звідусіль несе різний непотріб. Цих оберемків, тільки їй потрібного дрантя, назбиралось стільки, що вже не вміщаються в квартирі. Так жінка почала їх складувати на поверсі, на сходах. На неї вже й скаржились, просили її, вимагали припинити це неподобство. Кажуть, що навіть працівники нашого ЖРЕУ вивезли прицеп чи два її «скарбів». Нічого не допомогло.

Якийсь тиждень і гори починають знову рости. Люди бідкаються. Воно й не дивно, адже живуть поруч із бочкою пороху. Це добре, що вчасно помітили вогонь. А якби ні? Жінка вже більше двох років живе без електрики і це диво, що пожежа сталась тільки зараз. Розуміють усю небезпеку й у пожежно-рятувальній службі. От тільки нічого вдіяти не можуть. Немає в них таких повноважень.

журналіст Павло МАГДЕНКО

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1193
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою