АвторизаціяРеклама

» » Головою Бориспільської РДА призначать професіонала

Головою Бориспільської РДА призначать професіонала

Новини з району

Головою Бориспільської РДА призначать професіонала 11 липня 2019 року, відповідно до розпорядження Президента України, Бориспільська районна державна адміністрація залишилась без очільника. Олександр Туренко, який донедавна головував у районі, звільнили з посади. Минуло півтора місяці, а нового так і не призначили. До слова, на сьогодні обов’язки голови Бориспільської райдержадміністрацію виконує Руслан Садовський, який був першим заступником О.Туренка.

Втім, ніщо не вічно і питання щодо призначення нового голови, здається, зрушило з мертвої точки. Принаймні таке враження складається після перегляду відеозвернення голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна. В ньому він повідомляє, що КОДА оголошує публічний відбір кандидатів на посади районних державних адміністрацій Київської області.

"Історично керівників районів призначали не на відкритому конкурсі. Вони призначались за політичною та економічною доцільністю. Відтепер ми це змінимо. Саме зараз ключовим фактором успіху і відбору буде професіоналізм. Ми шукаємо професіоналів! Тому, якщо ви прагнете змін, якщо ви хочете змінити середовище навколо вас, подавайтеся на соціальний проект LIFT і я вас чекаю у своїй команді", – зазначив М. Бно-Айріян.

Варто сказати, що мова йде не тільки про Бориспільський район, а про ще 24 райони Київщини. Тому кожен, хто відчуває сили проявити власні професійні навички в цій сфері, може подати своє резюме на соціальний проект LIFT.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспільський, конкурс, Район, Голова, РДА
Оціни новину →
Переглядів: 774
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме