АвторизаціяРеклама

» » Головного бухгалтера ЗОД аеропорту «Бориспіль» судитимуть

Головного бухгалтера ЗОД аеропорту «Бориспіль» судитимуть

Кримінал в Борисполі

Головного бухгалтера ЗОД аеропорту «Бориспіль» судитимуть Бориспільска місцева прокуратура передала в суд кримінальне провадження у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України. Обвинуваченим у справі є колишній головний бухгалтер Державного підприємства «Зал офіційних делегацій», що діє в аеропорту «Бориспіль».

Досудове розслідування показало, що в період із 2013 по 2014 роки, вказане підприємство надавало послуги представникам державної влади та іншим особам за готівку без укладання відповідних договорів за зниженою вартістю. Внаслідок неналежного виконання головним бухгалтером своїх службових обов’язків, яка, відповідно до посадової інструкції, повинна була контролювати повноту отриманих доходів, інтересам Державного підприємства «Зал офіційних делегацій» нанесено збитки на суму, майже, 8 мільйонів гривень.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За інформацією Бориспільскої місцевої прокуратури

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, зал офіційних делегацій, прокуратура, аеропорт, недбалість
Оціни новину →
Переглядів: 4197
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новини за темою