АвторизаціяРеклама

» » Голова Київської ОДА визнав Бориспільщину одним із регіонів-лідерів Київщини

Голова Київської ОДА визнав Бориспільщину одним із регіонів-лідерів Київщини

Новини з району

Голова Київської ОДА визнав Бориспільщину одним із регіонів-лідерів Київщини 5 серпня 2016 року в Бориспільській РДА відбулась апаратна нарада за участю Максима Мельничука, голови Київської обласної державної адміністрації. Очільник поділився своїм баченням того, як має проходити реформа в створенні територіальних громад, запроваджуватись електронний документообіг, ремонтуватись дороги державного та місцевого значення, розвитись медична галузь. Крім того, він зазначив, що Бориспільщина – завдяки географічному розташуванню, потужному транспортному сполученню, успішних економічним та культурним складовим, інвестиційній привабливості – має бути серед регіонів-лідерів як у Київської області, так і в Україні.

Серед іншого М. Мельничук назвав кілька напрямків розвитку Бориспільщини. Так, потрібно розробити стратегію розвитку, для кожного населеного пункту затвердити інвестиційні паспорти, почути пропозиції, окреслити плани.

Доповнював обласного очільника голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін. Він презентував програму соціально-економічного розвитку на друге півріччя 2016 року та відзначив, що в першому півріччі поточного року зведений бюджет району було перевиконано на 90 мільйонів гривен. Також, Д.Воронін розповів про інвестиційні можливості району.

– На Бориспільщині цього року зареєструвались понад 300 підприємств, розпочали роботу 17 великих підприємств. Реалізовуються інвестиційні проекти: будівництво 3-ої черги офісно-складського та торговельного комплексу ТОВ «ХФК «Біокон», будівництво Центру із продажу та обслуговування автомобілів компанії «BMW Group», будівництво виробничих майданчиків СТВО «Старинська птахофабрика» та інші, поінформував Д.Воронін.

Також учасники наради обговорили питання ремонту доріг, оскільки Служба автомобільних доріг не виконує як слід свою роботу, а РДА не може на них впливати. Тому Дмитро Воронін попросив голову КОДА посприяти у вирішенні ремонтів доріг державно-територіального і місцевого значення в Бориспільському районі.

На це Максим Мельничук відповів, що на робочих нарадах неодноразово порушувалась ця проблема. За його словами, на одній із останніх колегій Київської ОДА прийняли рішення винести догану керівнику Служби автомобільних доріг. Крім того, відповідно до програми Державного Фонду реконструкції та розвитку, цього року для Бориспільщини виділять близько 3,5 млн гривень на ямковий ремонт.

До слова варто сказати, що на нараді говорили про екологічні проблеми, розвиток сільського господарства, роботу Бориспільського управління Держгеокадастру, про контрактну службу в Збройних Силах України, систему публічних закупівель PROZORRO, оптимізацію виробничих процесів у державній службі, скорочення чисельності держслужбовців, спрощення документообігу та переведення його в електронний формат, анонсували створення смарт-програми на оновленому веб-сайті Київської облдержадміністрації, санаторно-курортне лікування учасників АТО, соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців, перспективи розвитку освітянської галузі, роботу місцевої поліції, зміцнення медичної бази в районі.

ДЖерело: http://raybori.gov.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1497
Рейтинг: 5.0/5

Коментарі

avatar

Новини за темою